Street Fighter V


67%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps4

Recenze

Eurogamer.cz
3. 4. 2016

6/10
Tiscali Games
10. 3. 2016
V jádru opět robustní a na pohled moc hezká bojovka, slátaná ovšem příliš horkou nití a vydaná v polohotovém a polorozpadlém stavu. Pro Capcom jednoznačně střelba do vlastní nohy při honbě za snadným ziskem. Jen čas ukáže, zda si tahle série pomocí moře patchů a DLC napraví reputaci. Její hrdinové by si to bezesporu zasloužili.

60%
GamePark
3. 3. 2016
Když se řekne „bojové hry na PC“, tak ač to nejsou tituly jediné, pravděpodobně se vám v zásadě vybaví dvě série. Již od svých počátků, jde každá z nich trochu jiným směrem, nicméně neznám člověka, který by výhradně hrál jen jednu z nich. Kdo má rád klasické bojovky tohoto typu, s nejvyšší pravděpodobností bude mít zkušenost s oběma tituly. Jasně, že nemluvíme o ničem jiném, než dvou proslulých rivalech,...

70%
Czechgamer.com
23. 2. 2016
Capcom sa vydáva na novú cestu so sériou SF a ja stále neviem, kam nás to dovedie.

70%
Bonusweb
19. 2. 2016
Takhle to dopadá, když vypustíte hru dříve, než byste měli. U bojovky Street Fighter V je uspěchané vydání cítit víc, než je zdrávo.

3/5
Hrej.cz
17. 2. 2016
Trestuhodně promarněná šance udělat po letech velký zářez do žánru bojovek. Hodnocení stojí přesně v polovině, což se dá říci o celé hře - polovičatý zážitek s báječnou hratelností a do nebe volajícím nedostatkem obsahu.

4/5
Doupě
15. 2. 2016
Jednoduše řečeno, Street Fighter V je až na pár chybiček výbornou bojovkou hodnou svého jména. Vyblbnout se na ní může kdokoliv, je ihned přístupná a přesto nepostrádá hloubku. Optimalizace je super a pár bugů se dá přehlédnout. Navíc jsou lehce opravitelné a vývojáři je určitě odstraní, stejně jako vybalancují bojový systém. Jestli se tedy ohlížíte po bojovce, která vám zabije čas i nervy, utíkejte...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře