Steel Diver (3DS)


55%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: 3ds

Recenze

56%
Herní web
26. 7. 2011
Lehce nadpůrměrná hra, s chytlavou hratelností, ale žalostným nedostatkem obsahu. Prolítnete jí za jedno odpoledne a pochybuju, že se k ní někdy vrátíte. Jasný kandidát ve výprodeji, ale za plnou cenu? Ani náhodou. Raději šáhněte po jiné z nyní již poměrně široké nabídky 3DS her.

5/10
Tiscali Games
29. 6. 2011
Arkádová hra, která sice funguje a nabízí dokonce i relativně návykovou hratelnost, ale trpí akutním nedostatkem obsahu, což je v tomto případě zcela zásadní problém.

70%
Recenzeher.eu
16. 6. 2011
Steel Diver rozhodně má co nabídnout. Jenom musíte mít trochu trpělivosti, protože rozhodně není pro každého. Při hraní máte na všechno dostatek času, nikdo na vás netlačí a každý další krok si můžete důkladně naplánovat, což je ale i kamenem úrazu, protože pokud obyčejně hrajete přímočaré rychlé akce, kde pro skupinu enemíků k odstřelu nejdete daleko, asi nebudete s náplní úplně spokojeni.

7/10
Konzolista.cz
15. 6. 2011
Steel Diver je určitě hra, za kterou se Nintendo 3DS nemusí stydět. Já jsem se při jejím hraní neskutečně bavili a od vyššího hodnocení ji dělí snad jen chybějící větší hloubka a hlavně délka hlavní kampaně, kterou projdete za několik desítek minut. Každopádně pokud máte doma novou kapesní konzoli od Nintenda, Steel Diver byste si měli alespoň vyzkoušet. Snad takovýchto her bude do budoucna co nejvíce.

3/10
Sector.sk
1. 6. 2011
Steel Diver grafikou ani 3D efektom neexceluje, pravdu povediac, priestorový obraz bol prvou vecou, ktorú som vypínal hneď po otravných zvukoch z mostíka. Hra na ponorku znie na papieri ako super nápad, jej realizácia je však odfláknutá a tých pár šikovných ideií je udupaných ovládacou schémou a frustrujúcou hrateľnosťou. Kto by chcel protirečiť, nech vyskúša na verejnosti alebo v autobuse strieľať...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře