State of Decay: Year One Survival Edition


66%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra State of Decay: Year One Survival Edition v porovnání s podobnými hrami? State of Decay: Year One Survival Edition byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

60%
Bonusweb
20. 5. 2015
Konec světa je tu a z lidí se staly nemyslící nemrtvé zombie, které jdou živým po krku. Vaším úkolem není ani spasit svět, ani najít lék na zákeřný virus. Jediným cílem je přežít.

3/5
Hrej.cz
7. 5. 2015
Stále ojedinělý herní kousek, který nemá ve svém žánru důstojnou konkurenci. Velká škoda opakujících se nedostatků výhradně technického rázu, které v remasterované verzi skutečně nemají co dělat.

3,5/5
Doupě
24. 4. 2015
State of Decay je v mnohém daleko před svými velkorozpočtovými kolegy. Herní mechanismy fungují skvěle, jsou originální a v lecčem nesmírně příjemně překvapují. Především pak akcentem na boj o přežití a opravdové postapokalyptické hledání zásob, psychické strádání a na pud sebezáchovy. Škoda jen, že po technické stránce Undead Labs State of Decay nechali – čtenáři prominou – totálně zprasené. U remasteru...

7/10
XboxWeb.cz
23. 4. 2015
Kdyby vývojáři z Undead Labs dostali licenci od AMC na Walking Dead, zvolávali bychom hurá, protože bychom konečně dostali šanci na vlastní kůži si zkusit, jaké to je přežívat ze dne na den v univerzu našeho oblíbeného seriálu. Takhle si ji sice můžeme vyzkoušet taky, leč bez Licence Walking Dead. Hurá však voláme stejně, byť jsme to s tou technickou předělávkou čekali lepší.

68%
Czechgamer.com
22. 4. 2015
Poměrně komplexní akční RPG hra, kterou naneštěstí na kolena sráží všudypřítomné nedodělky, které měly být již dávno odladěny. Na druhou stranu, obrovské množství rozličných aktivit a zábavný styl hraní tato negativa alespoň částečně kompenzují. Hurá na zombíky!

ENCS