Sports Champions


75%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Sports Champions v porovnání s podobnými hrami? Sports Champions byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Tiscali Games
2. 11. 2010
Sports Champions plní to, co by měla. Ukazuje potenciál pohybového ovladače a nabízí solidní porci zábavy pro párty, společenské události a koneckonců i pro případy, kdy chcete zkusit, zda vaše drahá polovička přeci jen to hraní nezkusí. A ostatně...než dojedete jeden turnaj v lukostřelbě, i přes relativně malou náročnost této disciplíny na fyzičku, budete docela zadýchaní. I tyhle spálené kalorie...

7/10
Doupě
11. 10. 2010
Po vizuální stránce hra nijak neohromí, nicméně ani neurazí. Oplývá několika chybkami a nedodělky, přesto je výsledný balík vysoce uspokojivý a hlavně nakažlivě zábavný.

3,5/5
Doupě
10. 10. 2010
Přes všechny výtky jsem byl u Sports Champions spokojený. Oplývá sice několika chybkami a nedodělky, přesto je výsledný balík vysoce uspokojivý a hlavně nakažlivě zábavný. Jestliže se vám líbí Move, můžu vám hru s čistým svědomím doporučit. Pokud nevezmu v potaz hry, do nichž byla podpora pohybového ovladače přidána dodatečně, je Sports Champions na trhu prozatím nejlepším titulem svého druhu.

7,5/10
Sector.sk
15. 9. 2010
Na rozdiel od Start the Party! má obrovskú výdrž, vyššiu komplexitu a je skôr určený starším. Navyše v presnosti čítania pohybov nepodvádza.

9/10
Eurogamer.cz
3. 9. 2010
Nejedná se o sto a prvou variaci na odlehčené sporty s komiksovými postavičkami, ale o povedenou snahu na téma věrného převedení venkovních sportů a dalších aktivit do domovů a obýváků.

75%
Bonusweb
2. 9. 2010
Pohybové ovládání Move má velké ambice. Ale aby zaujalo co nejširší masy, začíná spíš s jednoduššími tituly. I když Sports Champions nejsou úplně přesně ten případ.

ENCS