Splatoon


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra Splatoon v porovnání s podobnými hrami? Splatoon byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Tiscali Games
26. 6. 2015
Splatoon je originální titul, který potěší v první řadě hráče, kteří multiplayerové střílečky moc nehrají. Zkušení harcovníci by měli zvážit, zda jim vyzkoušení inovativního konceptu stojí za překousnutí menšího počtu map a jistou nevyváženost hry.

4/5
Doupě
23. 6. 2015
Nicméně hratelnost je až krystalicky čistá a podle mého dokáže Splatoon chytnout i hráče, kteří nehoví hrám typu Call of Duty a Battlefield. Já jsem jedním z nich. 

70%
Bonusweb
19. 6. 2015
Hry od Nintenda jsou, byly a vždy budou úplně jiné. A to platí i u nové multiplayerové akce. V žánru, kde lidem trhají mimozemská monstra hlavy a pálí po sobě vojáci, přinášejí taškařici, ve které po sobě děti stříkají barvy.

Eurogamer.cz
7. 6. 2015
Netradiční střílečka, která na Wii U nemá konkurenci, ale škodí pár drobností, prozatím málo obsahu či chybějící voice chat. Bez medaile.

3/5
Hrej.cz
1. 6. 2015
Okamžitě sympatická a zábavná střílečka je nintendovina jak trám. Čím déle jí však hrajete, tím dříve zjistíte, že je vlastně tahle inkoustová záležitost při vydání docela prázdná a bez rychlého nášupu dlouho nevydrží.

75%
Czechgamer.com
26. 5. 2015
Pro Nintendo skok do nezvyklých inkoustů. Pro zkušené hráče střílečka, kde se po chvilce budou cítit jako doma. A pro ostatní výborné nevinné střílení v online, které by zasloužilo ještě trochu vyladit.

ENPLCS