ShellShock 2 : Blood Trails


33%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3
xbox 360

Recenze

3/10
Hrej.cz
24. 4. 2009
Shellshock by nebyl úplně špatnou hrou, kdyby se prodával za budgetové dvě stovky. Jenže platit za pět hodin hrůzy a utrpení plnou cenu? Ne, ne a tisíckrát ne.

2/5
Hrej.cz
24. 4. 2009
Od druhého Shellshocku se nečekalo mnoho, ale ani to málo nebylo naplněno. Nevidím jediný důvod, proč za něj nechávat v obchodě plnou cenu…

GamePark
14. 3. 2009
Když se hra na trh dostane pěkně v tichosti, nemá dokonce ani oficiální stránku a vydavatel neutratí za propagaci ani jediný mizerný dolar, existují dvě možnosti výkladu. Buď se jedná o počin nezávislých vývojářů, kteří si prostě nemohou dovolit vrážet prachy do marketingu, anebo sami tvůrci vědí, že hra, na níž pracovali, nestojí za nic. Tudíž nemá smysl investovat do ní už ani cent. Zkuste hádat,...

30%
GamePark
14. 3. 2009
Hra obsahuje pouhých 10 levelů, a tak ji bez problémů dojedete za jediné otravnými zombíky naplněné odpoledne. Multiplayer jsme bohužel neměli tu čest vyzkoušet, a to z prostého důvodu: Blood Trails žádný multiplayer neobsahuje.

4/10
Sector.sk
6. 3. 2009
Nepriatelia nabiehajú rovno pod nôž ako prasce na porážke, umelú inteligenciu nikto neprogramoval a zážitok z toho celého vyráža na tvári sladko-kyslý úsmev ako keď kňaz rozpráva o bilingsovej metóde a o tom, ako nie je správna súlož pred svadbou.

35%
Bonusweb
27. 2. 2009
Z akčního nebe do bláta podprůměru. Takto by se dal strušně charakterizovat druhý díl brutálního Shellshocku. Nechce si chutnat.

25%
GameStar.cz
19. 2. 2009
Pokus o hru z Vietnamu, která by hráči nabídla hutnou akci míchanou s hororovými prvky selhal, a to přímo na všech frontách.

3/10
Tiscali Games
17. 2. 2009
Čekal jsem opak, ale druhý díl je i po změně výrobce ještě horší než jednička. Za vysokou cenu tak dostanete jen chvilkové rozptýlení nad uřezanými hlavami a končetinami, které jinak po stránce hratelnosti snoubí to nejhorší, co lze v žánru novodobých FPS nabídnout. Ba co více, nenabízí vůbec žádný nápad, který by alespoň hru posunul někam dále než...

3/10
Tiscali Games
17. 2. 2009
Po stránce hratelnosti snoubí to nejhorší, co lze v žánru novodobých FPS nabídnout. Ba co více, nenabízí vůbec žádný nápad, který by alespoň hru posunul někam dále než stejně nepovedený předchůdce, a také trpí špatným designem.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře