RIFT


78%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

70%
GameSite.sk
22. 11. 2011
Rift ma celkovo ako MMO hráča oslnil. Prebraté veci od konkurencie využil výborne a hre to pridalo určité grády. Vyvážené PvP a PvE si drží latku. Uvidíme, čo nám v najbližších patchoch tvorcovia prinesú. Nechajme sa prekvapiť. Hru hodnotím 75 percentami. Hru odporúčam tým, čo majú radi kombináciu všetkého dokopy v jednom MMO.

3,5/5
Doupě
29. 7. 2011
Mimo to se z Riftů mohou vyhrnout menší invaze směřující do měst, či se příšery mohou rozhodnout vybudovat v krajině další kousek jejich domovského světa. Jen na vás a dalších hráčích je pak všechny tyto pozůstatky po cizích tvorech zničit a poslat je zpátky tam, kam patří. Vrcholem v dynamických soubojích s nepřáteli jsou pak Eventy, při nichž na celou herní zónu zaútočí potvory a vy budete muset...

7/10
Doupě
29. 7. 2011
Mimo to potěší i použitelný crafting předmětů, který neslouží pouze jako doplněk, ale lze jím mnohdy získat lepší vybavení, než se dá získat ze samotných questů. Bolestný problém Riftu ale spočívá v takřka nulové zábavě při expení altů a také v rychlém okoukání endgame obsahu, který sice poprvé zabaví, ale ohraje se mnohem rychleji, než by se čekalo. A to přes všechnu snahu nevyžehlí pro ortodoxní...

86%
Herní web
1. 6. 2011
Hluboká poklona, dámy a pánové z Trion Worlds! RIFT je výborně hratelný a zábavný MMORPG titul stavějící na základech osvědčených hrou World of Warcraft, avšak v žádném případě se nejedná o pouhou kopírku veledíla společnosti Blizzard.

8,5/10
Sector.sk
2. 5. 2011
Hra Rift bez veľkého rozruchu vstúpila na pole MMO a dokazuje, že nemá žiadne trhliny v hrateľnosti. Nie je to síce prevratná záležitosť, ale obsahuje nové osviežujúce prvky, ktoré jej dodávajú šťavu. Mesačné poplatky, očakávaný príchod dvoch MMO gigantov a cielená pozornosť len na pár vyvolených online svetov v našom regióne však predznamenáva malý záujem o Rift u nás. A to je škoda.

4/5
Hrej.cz
4. 4. 2011
RIFT nabízí proměnlivý svět stojící na stabilních a osvědčených principech. Zaujme hlavně komplexním vývojem postavy a grafickým zpracováním. Zamrzí až na rifty obecně malá míra originality, která však bude velké části hráčů vyhovovat.

8/10
Hrej.cz
4. 4. 2011
RIFT nabízí proměnlivý svět stojící na stabilních a osvědčených principech. Zaujme hlavně komplexním vývojem postavy a grafickým zpracováním. Zamrzí až na rifty obecně malá míra originality, která však bude velké části hráčů vyhovovat.

8/10
Eurogamer.cz
31. 3. 2011
Mně se Rift prostě moc líbí. Sice hodně čerpá z osvědčených konkurentů, ale to se dá vývojářům jen těžko vyčítat. To, co funguje, využili moc dobře, a přidali i vlastní chuťovky.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře