Red Dead Redemption


92%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Red Dead Redemption v porovnání s podobnými hrami? Red Dead Redemption byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

Eurogamer.cz
12. 1. 2011

9/10
Zing
14. 7. 2010
Rockstar se svým novým přírůstkem do rodiny herních sérií opět boduje. Grafika, hratelnost, zvuk, online, příběh – vše se povedlo na jedničku. Hra vás vcucne do děje a můžete se bránit, jak chcete, ale jejímu kouzlu prostě neuniknete.

Tiscali Games
18. 6. 2010
Začínáte jako zpustlý greenhorn s úděsnou buřinkou, zapáchajícím podpažím, jednou špuntovkou a s línou kňučící mulou. Brzy se stanete obávaným pistolníkem.

90%
GamePark
15. 6. 2010
Westerny si obecně udržují poměrně velkou popularitu a u nás je to možná ještě silnější než jinde, především díky oblíbenosti příběhů o Vinnetouovi a jeho bílém bratru. Současně se ale jedná o velmi nevyčerpané téma, protože pokud se zamyslíte, určitě si nevzpomenete na více než dvě hry z tohoto prostředí. Není tedy divu, že volba Rockstaru pro tematický podklad další velké hry padla právě na krajinu...

90%
Bonusweb
1. 6. 2010
Přes řadu povedených kousků videoherní western stále nepatří mezi nejpopulárnější žánry. Nyní je zde ale šance na změnu.

5/5
Hrej.cz
27. 5. 2010
Princip GTA zasazený do doby zániku westernového světa. Zajímavé prostředí, strhující příběh, pestré úkoly... paráda. Komu by to nestačilo, má tu i multiplayer i s vývojem své postavy. Takže vyměňte auto za koně a vyražte do divočiny!

4,5/5
Doupě
25. 5. 2010
Jedním dechem musím ale dodat, že v RDR jsem v pozdějších fázích víc využíval instantního přesunování po mapě – stačí si rozdělat kemp mimo osídlení a cesty, a po krátkém loadingu se dostanete prakticky kamkoliv. Kromě toho lze ještě využít služeb drožky a vlaku (ekvivalent taxi a nadzemky z GTA IV).

Eurogamer.cz
21. 5. 2010

ENCS