Puyo Puyo Tetris 2


77%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Vstupte do nádherné nové dimenze logické výzvy, když milovaná japonská série Puyo Puyo a světově proslulý Tetris® spojují svou legendární hru v tomto jedinečném crossoveru. Skládejte, řetězte a kombinujte svou cestu k vítězství v tradičních Puyo Puyo a Tetris… nebo je kombinujte dohromady.

Puyo Puyo Tetris 2 má 6 různých sad pravidel bitev, které lze hrát 2P-4P (nebo sólo proti AI).


Podobné hry

Jak si vede hra Puyo Puyo Tetris 2 v porovnání s podobnými hrami? Puyo Puyo Tetris 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
GameSite.sk
20. 4. 2021
Ak milujete Tetris a hry podobné tomuto vizuálnemu štýlu, na nič nečakajte. Puyo Puyo™ Tetris® 2 je naozaj skvelým titulom, ktorý vás zabaví, i keď má svoje muchy. Graficky vás pohltí a vy si budete počas nočného hrania hovoriť – ešte túto jednu hru a idem spať.

7/10
Respawnpoint
12. 2. 2021
U hodnocení Puyo Puyo Tetris 2 se to ve mě mele. Kdybych nehrál první díl, udělil bych známku klidně o stupeň vyšší. Protože jsem ale první díl hrál tak vím, že změny jsou tak zanedbatelné, že pro vás nemohou být motivací k nákupu. Na druhou stranu – proč měnit něco, co funguje.

80%
Czechgamer.com
19. 1. 2021
Podarené pokračovanie, ktoré stojí a padá na záujme komunity

7/10
Sector.sk
14. 1. 2021
Puyo Puyo Tetris 2 je chytľavým spojením dvoch návykových a zábavných puzzle hier, ktoré opäť funguje. Má však niekoľko veľkých problémov. Hra sa vlastne veľmi nelíši od jednotky. Ak teda chcete takýto crossover len vyskúšať, nemusíte ísť do dvojky, stačí jednotka, ktorá stojí polovicu. Ďalším problémom je, že sa jej najväčšia novinka jednoducho zmenila na jednu z najväčších slabín. Skill Battle by...

85%
Paranskyraj
3. 1. 2021
Puyo Puyo i Tetris jsou nekonečně zábavné logické hry. Jejich spojením vznikl velice hratelný a zajímavý titul, byť moc toho nového oproti prvnímu dílu nenabízí. Přesto humorný příběh, výukové lekce a prvky japonského RPG tě rozhodně potěší a to je dobře.

ENCS