Pokémon Sword and Shield – The Isle of Armor


66%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Pokémon Sword and Shield – The Isle of Armor v porovnání s podobnými hrami? Pokémon Sword and Shield – The Isle of Armor byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7,5/10
Sector.sk
2. 7. 2020
Rýchlo objavíte viaceré zákutia a lokality, potešíte sa fajnovej minihre so zberom 151 Diglettov a to je všetko pre túto DLC porciu. Je to dobrý krok vpred v kontexte hry a hlad po ďalších druhoch ostáva, ale prebíja ho sčasti túžba plniť vo svete viac úloh, mať šancu využívať formulu na ešte inú náplň – a je otázne, či tvorcovia dokážu využiť taký potenciál. Je fajn, že z lineárnej hry sa presúvame...

7/10
Zing
29. 6. 2020
Historicky první DLC přídavek pro Pokémon hru nabízí příjemný výlet do nové lokace s modernější herní kamerou, pestrým prostředím a stovkou oblíbených Pokémonů. Nové dobrodružství není zrovna největší, ale věrným fanouškům nabídne příležitost strávit další hodiny s jejich postavou a Pokédexem z původní hry.

80%
Bonusweb
27. 6. 2020
Isle of Armor je první placené rozšíření loňských Pokémonů Sword a Shield. Zaujme zpracováním nového ostrova, legendárním pokémonem Kubfu i vtipnou, byť krátkou dějovou linií.

2/5
Cooldown
22. 6. 2020
Ani lepší příběh a novinky v hratelnosti nestačily k tomu, aby expanze zastínila hříchy základní hry. Stále obsahuje stejné chyby a nedostatky. Doufejme, že příští rok přinese nový vstup do série, který nás zvedne ze židle v tom dobrém slova smyslu. Letos se to zatím nedaří.

CS