Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity


58%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Podobné hry

Jak si vede hra Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity v porovnání s podobnými hrami? Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Konzolista.cz
14. 7. 2013
Kdyby nic jiného, tak Gates to Infinity přinejmenším hezky vypadají. Pestré barvy a tradiční animáková prezentace spolu znovu hrají skvěle, 3D efekt je ale zcela zbytečný. Na poněkud negativnější vlně se nese přeslazená a donekonečna opakující se hudba, lézt krkem vám nepochybně bude i zvuk doprovázející veškeré psané dialogy. Pokud vám ovšem není pod dvanáct let a nespíte s plyšákem Pikachu...

6,5/10
Sector.sk
14. 7. 2013
Pokémon Mystery Dungeon: Gates to Infinity má prostý koncept – choď do dungeonu, získaj lepších Pokémonov či predmety a vráť sa budovať mestečko. Ak si dávkujete dungeony každý deň, vydrží vám týždne a neomrzí. Ak sa chcete doň ponoriť, rýchlo objavíte monotónnu hrateľnosť, príliš jednoduché súboje a klonované prostredia. Kto má rád Pokémonov a je ochotný tráviť leto ľahším akčným RPG, má príležitosť.

ENCS