Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville


68%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville v porovnání s podobnými hrami? Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
7. 1. 2020
Battle for Neighborvillle není pro vás, ale pro děti, jejichž rodiče by jim rádi dali komiksovou střílendu bez realistického násilí. Ti by pak měli zvážit, jestli jim vadí silné tlačení mikrotransakcí nebo chybějící česká lokalizace.

4/5
GameSite.sk
19. 11. 2019
Ak ste fanúšikom série, nemáte na čo čakať. Battle For Neighborville je perfektným pokračovaním, ktoré zachováva všetko dobré z predchádzajúcich dielov, no prináša aj mnoho výborných noviniek. Šesť nových postáv, prerobenie niektorých klasických, nový singleplayer/coop príbehový mód, ako aj co-op Ops mód. Ako bonus si môžete zahrať aj s kamošmi na jednom televízore. PopCap okrem toho od vydania hru...

6/10
Zing
14. 11. 2019
Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville přichází s řadou novinek a snaží se sérii posunout zase někam dopředu. To se sice daří v rámci přidané kampaně (pokud máte kolegu/ratolest na společné hraní), nicméně ve hře více hráčů se jedná spíše o krok dozadu, jelikož nové módy jsou poměrně nezábavné a obě frakce znatelně nevyrovnané.

7/10
Doupě
28. 10. 2019
Plants Vs Zombies: Battle for Neighborville přináší fanouškům předchozích dílů solidní a již známou zábavu, která je rozhodně nezklame. Zaujmout může rozhodně i nováčky, kteří ještě s touto hříčkou nemají tolik zkušeností. Především jde o akční střílečku, která není dostupná a zábavná pouze pro dospělé, ale také pro děti a nabízí tak zajímavé zpestření žánru. Nebýt místy nevydařených technických chyb,...

ENCS