Planetbase


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
macos

Podobné hry

Jak si vede hra Planetbase v porovnání s podobnými hrami? Planetbase byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6/10
Gaming professors
19. 6. 2021
Planetbase je příjemná změna od jiných survival budovatelských her, kde se na vás chrlí jedno nebezpečí za druhým a vy ho musíte co nejrychleji vyřešit. Tento titul má o něco pomalejší tempo, a proto bych ho spíše doporučil lidem, kteří hledají budovatelskou odreagovačku. Hru si na Steamu můžete zakoupit za 12,49 €.

100%
GamePark
12. 8. 2016
Planetbase sází vše na hratelnost. Zapomeňte na kdoví jak hluboký příběh. Jediné, čeho se dočkáme, je sledování z orbity přistavající vesmírné lodi (dle vzhledu spíše nějakého modulu), ze kterého následně pomalu vystoupí vystoupí skupina kosmonautů. Zatím jich není příliš, ale časem se jejich počet značně rozroste. Onen pohled na vyloďující se svěřence je však poněkud nezajímavý a nudný. Poprvé se...

4/5
Hrej.cz
5. 11. 2015
Náročná, ale přehledná a dobře vymyšlená budovatelská strategie, která se řídí dle hesla easy to learn - hard to master.

CS