Pilotwings Resort (3DS)


63%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: 3ds

Recenze

60%
Recenzeher.eu
27. 6. 2011
PilotWings Resort umí zaujmout. Tíhne k arkádě, ale zuby nehty si drží lehký nádech simulátoru a díky snadnému ovládání a zpočátku naprosto nenáročným úrovním, ve kterých se naučíte co a jak, tvoří příjemný titul vhodný pro občasné hráče, nebo ty, co si touží na chvíli odpočinout od náročnějších her. Jako relax fajn, ale po dokončení cartrige pravděpodobně hodíte do šuplíku, nikdy víc do konzole nezasunete...

5/10
Sector.sk
5. 4. 2011
Výdrž Pilotwings Resort je definovaná chuťou lietať, obsah hry zhltnete ako jednohubku a ak ste si náhodou kúpili túto hru ako jedinú k 3DS, tak veľmi rýchlo príde vytriezvenie a budete musieť siahnuť do peňaženky.

7/10
Tiscali Games
26. 3. 2011
Zábavná letecká arkáda se zajímavými úkoly, která vás pobaví už jen samotným létáním. Nedostatek obsahu v singleplayeru a absence multiplayeru, o který si hra přímo říká, sice sráží hodnocení dolů, ale stejně jde o povedený launchový titul handheldu 3DS.

7/10
Konzolista.cz
23. 3. 2011
Pilotwings Resort je určitě povedenou hrou, která obsahuje zábavnou hratelnost ve dvou herních režimech, příjemný 3D efekt a v neposlední řadě i podmanivou hudbu. Kdo si tak rád na cestách zalétá, měl by po Pilotwings Resort šáhnout hned první den. Chybu určitě neuděláte.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře