Phoenix Point


71%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
macos
windows
xbox one x
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Phoenix Point v porovnání s podobnými hrami? Phoenix Point byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Doupě
26. 12. 2019
Phoenix Point je hra, která vlastně nevybočuje. Příběh o pádu světa není pro hry ve stylu XCOM cizí a vyloženě revoluční prvky nenajdete. Všechny základy má ale provedené na jedničku a každý malý nový detail baví. Osobně mohu hru rozhodně doporučit, protože svět hry vás bez problémů vtáhne.

7/10
Zing
25. 12. 2019
Netroufnu si hře udělit vyšší hodnocení, protože jde prakticky o to samé, co jsme v minulých letech hráli od Firaxis. Také respektuji, že citelné množství hráčů hlásí technické problémy i nevyváženost hry za určitých okolností. Já si ale svůj první průchod kampaní náramně užil a několik dní jsem se od hry doslova nedokázal odtrhnout, jak mě bavily její strategické vrstvy i parádně promyšlený lore....

65%
Bonusweb
19. 12. 2019
Jako někdo, kdo vyrůstal na původních X-COMech z 90. let, jsem se na Phoenix Point od jednoho z původních autorů Juliana Gollopa neskutečně těšil. Jak už to bohužel často bývá, očekávání nemají šanci přežít střet s realitou. A Phoenix Point to bohužel dokazuje.

6/10
Vortex
17. 12. 2019
Phoenix Point je hra s obrovskými ambicemi, které se takřka jistě podaří naplnit. Aktuální stav hry ale momentálně vizi Juliana Gollopa neodpovídá a spoustu věcí v Phoenix Pointu nefunguje tak, jak by mělo. Přesto jde o velmi propracovanou a nápaditou strategii, která se nebojí inovací a přichází s řadou skvělých novinek a vylepšení, o kterých se může XCOMu nechat jen zdát.

8/10
Tiscali Games
10. 12. 2019
Duchovní nástupce XCOMu se vším všudy. Tísnivá atmosféra, od začátku téměř prohraný boj za záchranu lidstva a snaha udržet pohromadě to, co z něj zbylo. Navrch ještě přidejte solidní tahové souboje a geopolitické harašení a výborná hra je na světě.

DEPLENCS