Orwell's Animal Farm


60%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Orwell's Animal Farm je nezávislá dobrodružná hra, kde jsou všechna zvířata stejná, ale některá zvířata jsou si rovnější než ostatní. Ponořte se do příběhu George Orwella o absolutní moci a korupci a sledujte vzestupy a pády animalismu.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android
macos

Podobné hry

Jak si vede hra Orwell's Animal Farm v porovnání s podobnými hrami? Orwell's Animal Farm byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6/10
Tiscali Games
11. 3. 2021
Krásné zpracování i ohromný potenciál knihy bohužel hatí neprůhledná hratelnost, kvůli které většinu času nevíte, co děláte, ani jak udělat to, co dělat chcete. Výsledkem je zmatený a místy frustrující zážitek, jehož největší síla tkví v námětu silné předlohy. 

6/10
Sector.sk
4. 2. 2021
Hra nie je rozsiahla, ale nudné klikanie myšou môže trvať dlho. Nie je to nič pre netrpezlivých, chýba tu akákoľvek výzva. A práve to môže spôsobiť, že hra skončí v zozname nikdy neprejdených. Je to škoda, pretože sú tu zaujímavé rozhodnutia, je tú mrazivá téma, z ktorej by si navyše mladší hráči mohli niečo zobrať k srdcu. Obzvlášť v súčasnosti, kedy sa západný svet uberá rozporuplnou cestou. George...

CS