Ninja Gaiden 2


77%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Ninja Gaiden 2 v porovnání s podobnými hrami? Ninja Gaiden 2 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3,5/5
Doupě
10. 7. 2008
S tím odpočinkem to ovšem nebude tak horké. Ze čtyř úrovní obtížnosti jsou ze začátku k dispozici dvě a i ta nejnižší představuje solidní výzvu. Nepřátel je spousta a jsou dotěrní, bossové jsou schopni vás rozcupovat jedním nebo dvěma povedenými komby. Hra je většinu času pořádně rychlá, což vás nutí se neustále koncentrovat, jinak máte problém. Na druhou stranu jsem se přistihl, že občas nadávám na...

Tiscali Games
26. 6. 2008
Mimořádně brutální, ale stylová bojovka. Ubíhající léta ninjovi trochu ubrala na lesku, ale stále disponuje silou, kterou není radno podceňovat. Pokud se nebojíte vyšší obtížnosti, pak s chutí do boje.

4/5
Hrej.cz
23. 6. 2008
Nekompromisní řežba, která si na nic nehraje a od začátku sází na svou jedinou kartu, což se jí vyplatí. Je zbytečné varovat všechny milovníky puzzlů, nelinearity a stealth akce. Víme o co tu jde a ta malá soukromá xenocida se nám zatraceně líbí. Banzai!

80%
Bonusweb
20. 6. 2008
Udatný ninja Ryu Hayabusa vyráží na druhou křížovou výpravu za pravdou, láskou a záchranou světa.

CS