Mount & Blade: Warband


78%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
android
macos
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Mount & Blade: Warband v porovnání s podobnými hrami? Mount & Blade: Warband byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Zing
7. 11. 2016
Warband je jedinečnou hrou, která, pokud ji nemáte na PC, rozhodně stojí za to. Horší grafika je bohatě vynahrazena bravurní hratelností. Na začátku je potřeba mít trochu trpělivosti, než se rozkoukáte. Odměnou bude bohatství, sláva a případně nějaká ta sličná dvorní dáma.

75%
Czechgamer.com
5. 10. 2016
Možnostmi překypující středověká záležitost, u které lze strávit skutečně mnoho hodin. Ovšem pouze za předpokladu, že se nenecháte odradit její komplexností.

4/5
Doupě
20. 5. 2010
Vyjmenovávat všechny novinky by bylo nejen na dlouho, ale také k ničemu. Pokud vám středoveký svět, kde si můžete dělat co chcete (když se poperete s jeho drsnými pravidly) sedl, neváhejte a pro Warband si do obchodu zaběhněte, protože vaší oblíbenou hru rozšíří. Pokud jste dosud s Mount&Blade tu čest neměli a myslíte si, že by to mohlo být dobré, neváhejte také – rozdíl v ceně není tak velký, aby...

DECS