Mortal Kombat (PS3)


88%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

8/10
hry.Sme.sk
19. 9. 2011
Nový Mortal Kombat je návratom klasiky. Presne takto si predstavujeme príchody našich starých miláčikov v novom kabáte. Séria si nevzala len slávne meno a nezabalila nám do krásneho a lesklého obalu... jedno veľké nič, ale znovu predviedla, prečo nás pred takmer 20 rokmi dostala. Toto je Mortal Kombat - je krvavý, drsný, morbídny, s nikým sa nemazná a zábava je to ohromná.

90%
Czechgamer.com
26. 7. 2011
Mortal Kombat v novom prevedení potešil množstvo hráčov a stále nepotešil starých dobrých hráčov PC. Čo je trošku škoda, ale možno to je aspoň ďalší dôvod na kúpenie si nejakej hernej konzoly. Marketingový ťah, strach o pirátenie na PC, nech už to je akokoľvek, Mortal Kombat by si zaslúžil aj verziu na PC, už len preto, že na tej platforme vyrástol.

90%
Czechgamer.com
25. 7. 2011
Tento diel sa zapísal do srdcí fanúšikov zlatým písmom, rozhodne najkvalitnejší a najzábavnejší diel z celej série. Sme nadšení

9/10
Konzolista.cz
18. 5. 2011
Než se k nám Mortal Kombat dostal, tak jsme k němu měli menší pochybnosti. Po dohrání se ale i my musíme poklonit před králem, který přišel silnější, nabušenější, krvavější a chytlavější, než kdy dřív.

9/10
Sector.sk
16. 5. 2011
Vzkriesenie kultu odviedli Nerherrealm výborne. Volajte starých kamarátov zo školy, ktorých ste roky nevideli. Vrátia sa s vami do doby, kedy sa za schválne blokovanie klávesov pri pokuse o slajd uštedrovali buchnáty a kedy mamy nechápali, od čoho máme modriny na pleciach v tvare zovretej päste.

90%
GamePark
4. 5. 2011
Nový start sérii Mortal Kombat prospěl. A rozhodně nejde o zklamání, kterého jsme se přeci jen trošku obávali. Všichni fanoušci klasických bojovek si zde přijdou na své - počínaje pořádnou soupiskou bojovníků, přes velkolepé Fatality a X-ray schopnosti až po bohatou nabídku herních módů. Nejde tedy o nic revolučního, ale přesně tak si představujeme návrat kdysi populární série na výsluní herního průmyslu

8/10
Doupě
3. 5. 2011
Pro fanoušky je nový Mortal Kombat nádhernou poctou době prvních dílů. Pozorný hráč a znalec narazí na spousty detailů od stále stejně namačkávaných komb, přes povědomé arény, Fatality, Babality a další legrácky. Nováček zase dostane přístupnou a dobře vypadající bojovku se spoustou obsahu, který vydrží na zatraceně dlouhou dobu. Tak ať teče krev!

9,5/10
GamesWEB.sk
28. 4. 2011
Tak si to teda zhrňme – tona herného obsahu pre singleplayer, štandardne výborný multiplayer, plejáda variabilných bojovníkov, rozkošne krvavé fatality, špičkový audio-vizuál a hlavne... hlavne návyková hrateľnosť. Mortal Kombat sa skrátka nad očakávania podaril a je jedno, či ste fanúšikom tohto žánru alebo nie – v tejto pecke si nájdete zaľúbenie tak či tak!

80%
Recenzeher.eu
27. 4. 2011
Nový Mortal Kombat se vrátil k původním kvalitám série, přidal něco nového a v závěru se z něj stává báječný konkurent série Tekken. Mortal Kombat je hra, která tu chyběla a konečně jí máme. I přes jisté nedostatky se jedná o velmi kvalitní titul, který osloví i nováčky, kteří hledají dobrou bojovou hru. Pro fanoušky série je hra samozřejmě povinností. Zasloužených 80% a nyní: FIGHT!

9/10
Zing
22. 4. 2011
Najít bojovku s bohatou přidanou hodnotou je těžké. Nový Mortal Kombat k tomu ale navíc přidává i orgie pro fanoušky a nevídanou různorodost, originalitu a horu létajících vnitřností navrch. A to se vyplatí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře