Might and Magic: Clash of Heroes


80%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

85%
GamePark
24. 3. 2013
Kromě nedokonalého příběhu a výhradám směrem k verzi pro iPhone proti Might & Magic: Clash of Heroes nemůžeme říci ani slovo a spolu s 85% titul s chutí doporučíme každému, kdo hledá návykovou zábavu na cestu do práce či pod školní lavici, kam se hra hodí výborně.

75%
GamePark
8. 11. 2011
Je listopad, nastupují největší trháky tohoto roku. Nicméně pokud byste někde vyšetřili patnáct éček, není moc co řešit – Clash of Heroes představuje dobrou investici. Hru si člověk nejvíce užije po malých dávkách, je to odpočinková záležitost, která ale vydrží pořádně dlouho. Takže až vás unaví rozmáchlost M&M6, oceníte přímočarost a okamžitou přístupnost Clash of Heroes. Oceníte ji ovšem i v případě,...

8,2/10
Herní web
8. 11. 2011
Clash of Heroes možná není hrou, na kterou budete za deset let vzpomínat s nostalgickou slzou v oku jako v případě větších brášků ze série Heroes. To však neznamená, že se nebudete skvěle bavit a neužijete si hraní, protože právě v tom Clash of Heroes vyniká!

7/10
Recenzeher.eu
1. 11. 2011
Might & Magic: Clash of Heroes je tahová hra s propracovaným bojovým systémem, pěknou, avšak nenáročnou grafikou, a jedná se tak o ideální zábavu na dlouhé zimní večery. Jen pozor na místy vysokou obtížnost.

90%
GameSite.sk
28. 10. 2011
Cítim sa ako keby som písal recenziu na Angry Birds - veľa muziky v malom obsahu. Clash of Heroes má skvelý gameplay, pekné spracovanie a minimálne 20 hodín zábavy. A to vďaka sidequestom, dialógom medzi postavami a multiplayeru, kde môžete ísť sami proti priateľovi alebo v tíme 2v2. Ak niekto hľadá hru, kde sa chce strategickým puzzle vyblázniť v bitkách a pomimo nich sa stať súčasťou detskej rozprávky,...

8/10
Doupě
17. 10. 2011
Clash of Heroes je zkrátka výborná arkáda, která vás chytne a nepustí do té doby, než ji dohrajete. Problém je, že vás chytá takovým stylem, že si ani nemusíte všimnout, jak moc se do ní ponoříte a návykovostí připomíná třeba obligátní Solitare, nebo již legendární Plants vs. Zombies.

8/10
Tiscali Games
12. 10. 2011
Příjemná zábava na dlouhé zimní večery, která se i přes občasné škobrtnutí solidně vyrovnává se stereotypem a její jedinou neřestí je kolísání obtížnosti. I přes to se ale jedná o povedený titul na pár minut v pracovní pauze nebo nějakou tu hodinku po obědě. Hlubší myšlenky, složité mechanismy a původní nápady však hledejte jinde.

4/5
Hrej.cz
29. 9. 2011
Zábavný mix strategie a RPG, který boduje návykovými souboji, ostatní části hry a slabší prezentace ale zabraňují tomu, aby šlo o skutečný hit.

CS