Made Man


52%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps2

Podobné hry

Jak si vede hra Made Man v porovnání s podobnými hrami? Made Man byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
9. 2. 2007
Made Man je hrou, která bude bavit jen omezený počet hráčů. Pokud patříte do skupiny, které nevadí 200 kulek vystřelených za minutu, při pohledu na krev se nehroutíte ze židle a hitovky jako Max Payne máte sjeté přibližně desetkrát, má vám Made Man co nabídnout. V jiném případě se nad hrou ani nepozastavujte.

4/10
Tiscali Games
27. 12. 2006
Příliš pozdě a příliš málo. Made Man je další z nevýrazných stříleček, kterým ujel vlak a jejich ambice se během vývoje změnily k nepoznání. Berte opravdu jen v případě, že nemáte nic lepšího na práci a denně potřebujete zastřelit minimálně dvě stovky virtuálních gangsterů.

4/10
Doupě
21. 12. 2006
Zajímá vás organizovaný zločin? Máte rádi akční hry? Pokud jste odpověděli ano, možná by vás mohla zajímat nová střílečka z mafiánského prostředí, na jejímž vývoji se mimo jiné podílel i člověk z ne tak úplně legální branže.

69%
Bonusweb
8. 12. 2006
Jste zvědaví, jak dopadla hra, na níž se podílel i bývalý profesionální mafián nejvyšších kvalit? Pak byste si neměli nechat ujít recenzi na hodně akční Made Man. Povíme vám i to, zda má také nějaké jiné přednosti a jestli vůbec stojí za hřích.

GamePark
3. 12. 2006
Již od počátku herní historie se pravidelně setkáváme s jedním nešvarem. Vždy když někdo vytvoří revoluční a velmi úspěšný titul, objeví se v dalších letech v desítkách klonů, kdy vývojáři okopírují původní koncept a zpracují ho podle svého. S ještě větší mírou nadsázky by se dalo říct, že od doby Duny 2 (pamatuje si někdo z vás tuhle stařičkou klasiku?) většina strategií jen rozvádí původní nápad,...

CS