Lost Horizon


77%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

8/10
Eurogamer.cz
6. 8. 2011
Obrovský kvalitativní posun ve tvorbě tohoto německého týmu mi vyrazil dech. Filmová atmosféra, dobrodružný příběh, velmi nadstandardní herní doba a audiovizuální hostina. I když Lost Horizon neposunul hranice žánru ani o chlup, jen málo co jiného lze téhle divoké adventurní jízdě vytknout.

Eurogamer.cz
5. 8. 2011

7/10
Tiscali Games
22. 11. 2010
Tak trochu pocta lucasartovským klasikám, tak trochu pokus o novou Fate of Atlantis, který se originálu sice nemá šanci přiblížit, ale příjemně překvapí každého, kdo by čekal trapas. Pohlednou a bystrou hru bohužel kazí momenty, kdy si jinak solidní (a dlouhý!) scénář vybere odpočinkový čas.

77%
Bonusweb
15. 11. 2010
Vysokorozpočtové dobrodružství od zkušených tvůrců ničím nepřekvapí, ale i tak se hraje výborně. Podoba s Indiana Jonesem je možná až přehnaná, ale díky božské grafice a nenáročné hratelnosti pobaví naprosté nováčky i ostřílené hráče.

4/5
Hrej.cz
3. 11. 2010
Lost Horizon je díky profesionálnímu zpracování, vyspělému ovládání a chytlavému příběhu ideálním kouskem pro vstup do adventurního světa. Náročnější hráči ale objeví nedostatky ve scénáři, které hodnocení snižují.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře