Lords of the Fallen


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Lords of the Fallen v porovnání s podobnými hrami? Lords of the Fallen byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Centrum Her
9. 11. 2014
Lords of the Fallen nedokázal vystúpiť z tieňa série Dark Souls. V každom smere je táto hra o známku nižšie. Hru brzdia hlavne nezaujímavý príbeh, hrozná PC optimalizácia a nedostatok obsahu, ktorý by povzbudzoval u hráčov chuť hrať hru opäť na vyššej obtiažnosti. Lords of the Fallen zažije dobré časy neskôr, keď sa podarí autorom doladiť PC verziu a keď hra na Steame zlacnie. Je to skvelé spestrenie...

80%
Bonusweb
6. 11. 2014
Lords of the Fallen nezapře inspiraci u konkurence, ale potěší dobrou hratelností a hutnou atmosférou.

4/5
Hrej.cz
5. 11. 2014
Lords of the Fallen dopadl po stránce hratelnosti nad očekávání dobře a je jen škoda několika technických nedostatků a plytkého příběhu. Na první pokus to ale není vůbec špatné a máme před sebou výjimečné RPG. Jakékoli pokračování bychom v tomto případě jen a jen uvítali.

7/10
Tiscali Games
4. 11. 2014
Solidní akční RPG ze školy Dark Souls s obroušenou hardcore hratelností, díky které je přístupnější širšímu publiku.

6/10
Zing
29. 10. 2014
Lords of The Fallen je prakticky Dark Souls v hodně odlehčeném kabátu. Pro fanoušky se moc nehodí, ale pro ostatní naprosto ideální.

4/5
Doupě
27. 10. 2014
Znovuhratelnost hry je celkem solidní, navíc nechybí i nové rozehrání NG+, kde výběr jiné třídy zážitek dramaticky změní. Po zážitku s válečníkem je můj nový zloděj mnohem rychlejší a za tři vteřiny nestihne provést jedno švihnutí zbraní, ale deset. Byť si musí dávat pozor, aby ho nic nezasáhlo. Přes děsné cut-scény, několik frustrujících okamžiků (někteří protivníci jsou prostě *#?!*@&!) je radost...

DEPLENCS