Layers of Fear: Inheritance


52%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Layers of Fear: Inheritance v porovnání s podobnými hrami? Layers of Fear: Inheritance byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Hrej.cz
26. 8. 2016
Ledová sprcha v podobě datadisku k jedné z nejnápaditějších hororových adventur posledních let. Hra funguje, snaží se kráčet ve stopách původní hry, ale všechny novinky jsou spíše na škodu a z celého díla je cítit velká míra zbytečnosti.

4/10
XboxWeb.cz
7. 8. 2016
Inheritance je velkým zklamáním. Rozšíření nejen, že nemá dostatek příběhového materiálu, aby se mohlo důstojně postavit po bok základní hry, ono nemá ani dostatek žánrových prvků. Psychedelická atmosféra, spolu s výborným pseudouměleckým vizuálním zpracováním se téměř vytratily a to co zůstalo, končí dříve, než se pořádně ponoříte do hraní.

75%
Czechgamer.com
6. 8. 2016
Dôstojné naviazanie na pôvodnú hru, tentokrát nazerajúce na udalosti z trochu iného uhla pohľadu. Moment prekvapenia sa už možno vytratil, ale aj vzhľadom k prijateľnej cene ide prakticky o povinnosť pre fanúšikov originálu.

CS