Iratus: Lord of the Dead


75%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Iratus: Lord of the Dead v porovnání s podobnými hrami? Iratus: Lord of the Dead byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
IndianTV
15. 6. 2020
Iratus: Lord of the Dead je přesně taková hra, u které se zaseknete dlouho do noci, i když víte, že další den brzy vstáváte. Stejně však jak jeho vzor Darkest Dungeon po čase začne trpět určitým stereotypem a občas se přistihnete, že prostě jen klikáte. Široká paleta nepřátel a vašich jednotek však zajistí velké strategické možnosti. Vysoká náročnost vás také pořádně potrápí.

6/10
Tiscali Games
12. 5. 2020
Iratus: Lord of the Dead by mohl být skvělým nástupcem Darkest Dungeonu. Monotónnost soubojů, která časem přechází v nudu, ho ale bohužel sráží do mrtvolných močálů průměrnosti.

7,5/10
Sector.sk
5. 5. 2020
Hra má príjemnú grafiku s pekne animovanými postavičkami, ktoré vnímate zboku. A nielen vzhľadom pripomína obľúbené ťahové stratégie s koreňmi v minulosti. Ako podklad je použitá hudba dotvárajúca pochmúrnu atmosféru. Vítaným spestrením je dominantný hlas Iratusa, ktorý priebežne komentuje počínanie postáv v boji, alebo keď sa zvýši ich úroveň. Nekromancera nahovoril Stefan Weyte, ktorého sme počuli...

83%
Alza
22. 4. 2020
Iratus: Lord of the Dead je tradičním tahovým RPG, k němuž si na chvíli sednete, a následně se u něj zaseknete klidně až do dvou do rána. Jestliže toužíte absolvovat Darkest Dungeon za temnou stranu, tak je tento kousek ideální volba. Za sebe určitě doporučuji Iratus: Lord of the Dead nepřehlédnout, byla by to škoda.

DECS