Invizimals


70%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: psp

Recenze

6/10
Sector.sk
4. 2. 2010
žiadny Pokémoni s fungujúcou fanúšikovskou základňou a záľahami merchandisingu, ale sľubný pokus zostávajúci stáť v polovičke cesty.

90%
GameSite.sk
16. 1. 2010
Invizimals je primárne zameraná na mladšiu generáciu, ktorá sledovala Pokémonov, no pritiahne každého, kto si ju vyskúša.

6/10
Doupě
4. 1. 2010
Za Invizimals stojí senzační nápady a v principu vynikající koncept, jenže zpracování zůstalo ne na polovině cesty, ale někde na jejím začátku. Lovení invizimalů by mělo být senzační, ale je to ukrutná nuda.

3/5
Doupě
3. 1. 2010
Za Invizimals stojí senzační nápady a v principu vynikající koncept, jenže zpracování zůstalo ne na polovině cesty, ale někde na jejím začátku. Hra spadne do extrémně nudného stereotypu asi tak po hodině, přitom v tomto případě za to nemůže ani prostý fakt, že už mi dávno není pět. Lovení invizimalů by mělo být senzační, ale je to ukrutná nuda. Souboje by měly být strhující, ale stojí za houby. A vyměňovat...

70%
GamePark
2. 12. 2009
Po stránce hratelnostní maličko strádá. Nápad to nebyl špatný, ale všechny principy se po chvilce ohrají a přestanou vás bavit.

GamePark
2. 12. 2009
Sony v poslední době rozjíždí originální koncepty her, kdy se centrem dění stává přímo váš obývák. Nebo prostě jakýkoli prostor, kde zrovna hrajete. Nedávno jsme získali originální EyePet pro PlayStation 3 (viz. naše recenze), které nás i přes svoji dětinskost dokázalo pobavit a zaujmout právě originálními možnostmi. Jen ve zkratce řečeno v EyePet využíváte kamerku pro PlayStation 3, která snímá váš...

80%
Bonusweb
25. 11. 2009
U sebe doma máte spoustu věcí, o kterých nevíte. Nepořádek za skříní, jídlo pod postelí a samozřejmě neviditelné příšerky.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře