Haze


53%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Haze v porovnání s podobnými hrami? Haze byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

GamePark
26. 6. 2008
Některé hry jsou před vydáním hodně očekávané, jiné méně. Samozřejmě mezi ty úplně nejočekávanější patří vždycky pokračování úspěšných hitů. Právě akční kousek Haze je však prvním dílem, a přesto se od něj čekalo skutečně mnoho. Inu, potom za to asi tvůrci mohou vděčit povedenému marketingu. Nakonec si však malinko myslím, že právě v tomto případě ono enormní očekávání finálnímu úspěchu příliš nepomohlo....

2,5/5
Doupě
25. 6. 2008
Málem bych ale zapomněl, že teď je ta vhodná chvíle dát si další dávku Nectaru. Jo, tohle svinstvo vás bude otravovat pěkně dlouho. Na stranu druhou jste po něm alespoň rychlejší a máte zlepšené míření, které se hodí zejména u odstřelování se sniperkou. O něco menší jemnosti v odvedené práci se dočkáte snad jen v případě samopalů a rotačních kulometů. Poslední jmenovaný případ se přitom jeví nejatraktivněji....

3/5
Hrej.cz
14. 6. 2008
Ve všech ohledech průměrná střílečka z pohledu první osoby, která nemá čím zaujmout. Pokud si chcete na PS3 zahrát nějakou opravdovou pecku, a ne hru, která si na ni jen hraje, počkejte si třeba na MGS 4.

50%
Bonusweb
3. 6. 2008
Hra Haze nám opět jednou dokazuje, že renomé tvůrce ještě samo o sobě neznamená kvalitní produkt.

Tiscali Games
26. 5. 2008
Lehce nadprůměrná FPS, která zůstala hodně dlužna pověsti tvůrců. Ve výsledku tak osloví jen pravověrné fanoušky žánru a kupodivu za možnými argumenty nebude online multiplayer pro 16 hráčů, ale některé hodně podařené mise ze singleplayerové kampaně hrané v rámci kooperativního snažení.

CS