SOCOM Confrontation


64%

Průměr z 11 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra SOCOM Confrontation v porovnání s podobnými hrami? SOCOM Confrontation byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

6,5/10
hry.Sme.sk
14. 8. 2010
Socom nie je zlou hrou a ak hru autori neprestanú zásobovať potrebnými patchmi, po čase narazíte na partiu, prípadne sa pridáte k nejakému klanu, nuda hroziť nebude.

65%
Bonusweb
1. 5. 2009
Mnozí předpovídají hrám brzký přesun na internet, a navíc především ke hře více hráčů. To ale asi nemají na mysli Socom.

65%
Gamesport
18. 4. 2009
V jadre pomerne slušnú hru zhadzuje neuveriteľné množstvo problémov so sieťou, zamŕzaním a bugmi všeho druhu. Rovnako aj na mierenie analógom si bude musieť kopa hráčov tvrdo zvykať.

70%
Sony-Playstation
9. 4. 2009
Socom Confrontation rozhodně není špatná hra, ale ani nijak extra nenadchne. Slabé technické zpracování a spousta bugů plus ještě poměrně složité ovládání hru hodně strhávají k zemi.

5/10
Hrej.cz
29. 3. 2009
Pouze online multiplayerový SOCOM je i po masivních opravách stále pouze v půlce cesty k nastolení bezchybného herního zážitku.

3/5
Hrej.cz
29. 3. 2009
Pouze online multiplayerový SOCOM je i po masivních opravách stále pouze v půlce cesty k nastolení bezchybného herního zážitku.

7/10
Doupě
27. 3. 2009
Bugů je zde ostatně veliká spousta, zapadáváním do země a nemožností dále se pohnout počínaje, až po různé prolety granátů skrze černou díru a díru v časoprostoru konče. Naštěstí alespoň ovládání drží zažitý standard současných akčních her.

5,5/10
Sector.sk
27. 3. 2009
Jedná se o hru s priveľkým množstvom chýb a s primálo zábavným obsahom a tak o nejakej multiplayerovej bombe nemôže byť ani reči.

3,5/5
Doupě
26. 3. 2009
Bugů je zde ostatně veliká spousta, zapadáváním do země a nemožností dále se pohnout počínaje, až po různé prolety granátů skrze černou díru a díru v časoprostoru konče. Naštěstí alespoň ovládání drží zažitý standard současných akčních her a rozhodně nezpůsobuje žádné frustrace. Poměrně zajímavou funkcí je vyklánění se zpoza rohů pomocí Sixaxis ovladače, což odstraňuje nutnost držet krkolomné množství...

GamePark
18. 3. 2009
Série SOCOM není žádnou žhavou novinkou a její vznik se datuje již zhruba sedm let zpět, kdy světlo světa spatřil první díl tehdy na Playstation 2. Hlavní devizou hry byla velká realističnost a frenetické boje plné atmosféry, které přitáhly velkou spoustu fanoušků a daly tak vzniknout několika dalším dílům rozdílných kvalit. Krom několika dílů pro druhou Playstation jsme se také dočkali odbočky pro...

70%
GamePark
17. 3. 2009
Především rozsáhlé boje na velkých mapách vypadají skvěle. Velmi pěkně je zpracována volba výbavy a zbraní a také grafikou a fyzikou hra neurazí. Vše kazí nesmyslné síťové bugy a spousta drobných nedodělků.

ENCS