Halo: Spartan Assault


59%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox-one
xbox 360
pc

Recenze

55%
Bonusweb
3. 3. 2014
Obrazově zvládnutý přírůstek do herní rodinky Halo s přídomkem Spartan Assault není vysloveným propadákem, ale také ničím, co by vám v dobrém vyrazilo dech.

3,5/5
Doupě
18. 2. 2014
Jásat budou především fanoušci Halo série (mezi které se počítáme i my), protože těm Spartan Assault nabídne zcela nový a neotřelý pohled na univerzum, který za těch pár stovek opravdu stojí. Ostatní sice jásat nadšením nebudou, ale hra by je ty tři hodiny mohla bavit, protože tu všechno, co by v takové arkádovce mělo fungovat, funguje skvěle.

6/10
XboxWeb.cz
12. 2. 2014
Halo: Spartan Assault není veskrze špatnou hrou. Ovšem na každém kroku jde vidět nevyužitý potenciál. A je jedno jestli jde o nezáživnou kampaň nebo velice krátký kooperativní režim. Ať se v 343 Intustries snažili sebevíc během hraní máte neustále pocit, že Vám něco chybí. Asi bychom měli být rádi, že mikrotransakce nemají na hru výrazný vliv ovšem z jejich přítomnosti nemám dobrý pocit, hlavně když...

2/5
Hrej.cz
10. 2. 2014
Skvěle vypadající, ale prázdná a po vašich penězích bažící arkádová střílečka, která má své zábavné momenty, ale většinu času se spoléhá výhradně na sílu své licence.

3,5/5
Doupě
7. 2. 2014
Odpověď na otázku z úvodu zní: ano i ne. Jásat budou především fanoušci Halo série (mezi které se počítáme i my), protože těm Spartan Assault nabídne zcela nový a neotřelý pohled na univerzum, který za těch pár stovek opravdu stojí. Ostatní sice jásat nadšením nebudou, ale hra by je ty tři hodiny mohla bavit, protože tu všechno, co by v takové arkádovce mělo fungovat, funguje skvěle.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře