Half-Life: Alyx

97%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

9,5/10
Sector.sk
30. 3. 2020
Hra nesklame ani po zvukovej a hudobnej stránke, kde pri Half-Life už automaticky viete, že keď začne hudba, začne aj akcia a naopak, keď sa rozpráva, tak sa reční a nestrieľa. Všetko je decentné a samotné ozvučenie vo virtuálnej realite nesklame. Rovnako ani ovládanie a pohyb v prostredí, pri ktorom si môžete vybrať, ako sa chcete pohybovať a otáčať. Môžete ísť po skokoch, či už plynule, alebo teleportom,...

96%
Alza
28. 3. 2020
Half-Life: Alyx nabízí nekompromisní VR zážitek, který nadchne napínavou zápletkou rozšiřující mytologii Half-Life 2, potěší adrenalinovým zážitkem, uhrane technickým zpracováním a překvapí audiovizuální prezentací. Příběh Alyx Vance představuje jeden z milníku v žánru her pro virtuální realitu, který by si neměl nechat ujít žádný vlastník podporovaného headsetu.

95%
Bonusweb
27. 3. 2020
Fanoušci herní série Half-Life se po dlouhých letech čekání dočkali dalšího titulu. Stejně jako druhý díl bořil nastavená pravidla, i novinka s titulem Alyx se vydává zcela novým směrem. A jako její předchůdci je i Alyx naprosto fantastický zážitek.

Eurogamer.cz
27. 3. 2020
Absolutní mezník v dosavadním herním vývoji a nehovoříme pouze o virtuální realitě - máme na mysli celou herní branži.

5/5
Hrej.cz
26. 3. 2020
Stoprocentně nejlepší VR hra na trhu. Alyx ale po cestě musela zaplatit daň v podobě diametrálně odlišné hratelnosti, která jen ještě více podtrhuje fakt, že doba pokročila a Half-Life už nikdy nenaváže přesně tam, kde skončil. Ostatní zdobí nový Half-Life tak jako před lety.