Gran Turismo (PSP)


73%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: psp

Podobné hry

Jak si vede hra Gran Turismo (PSP) v porovnání s podobnými hrami? Gran Turismo (PSP) byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
GameSite.sk
1. 10. 2010
Najmä chýbajúca kariéra, poškodenie áut alebo maximálny počet oponentov obmedzený vám bude prekážať najviac. Na druhej strane tu je ale skvelý jazdný model, veľký počet áut a výborná grafika.

GamePark
12. 10. 2009
S přenosným PSP to šlo z kopce. Zatímco tahle konzole dokáže nabídnout vcelku slušný výkon a na cestách v tomto směru nemá konkurenta, trošku se nezvládlo dodávání kvalitních her. A výsledek byl takový, že všichni majitelé PSP ho měli strčené doma v šuplíku nebo ho používali pouze na pouštění filmů na cestách. A motivace ke koupi konzole byla takřka nulová. Sony se naštěstí rozhodlo k velké změně a...

80%
GamePark
12. 10. 2009
Nabízí širokou škálu obsahu, dlouhé hodiny zábavy, vcelku solidní grafiku i fyziku a budete se dobře bavit, ale chybí nějaký výrazný oživující prvek nebo něco převratného, bez čehož nelze hru vyzdvihovat do nebes.

6/10
Doupě
5. 10. 2009
Jestli od závodní hry na svém handheldu vyžadujete jen občasné povyražení a zbytek moc neřešíte, Gran Turismo by vás mohlo díky realistickému přístupu k řízení a precizní prezentaci zaujmout a zabavit.

3/5
Doupě
5. 10. 2009
Pokud však veškeré úskalí překonáte a hru skutečně budete docela dlouho hrát, dočkáte se určitě i vozítek, o nichž se vám už odmalička zdává. Jestliže se vaše sbírka digitálních čtyřkolových mazlíčků dostatečně rozroste, narazíte na jiný problém: dokud nerozkliknete detaily auta, nepoznáte, jestli už ho náhodou nevlastníte – časem vás proto čeká neskutečně otravné procházení každého modelu v nabídce,...

6,5/10
Sector.sk
5. 10. 2009
Pod strohou prezentáciou a nízkym počtom featúr sa skrýva precízny racing so stovkami hodín hrateľnosti, ktorý dopláca na puntičkárskosť autorov.

80%
Czechgamer.com
28. 9. 2009
Auta vypadají naprosto parádně a skvěle poznáte o jaké bourák jde. Tratě byly také převedeny na jedničku a celkový dojem ze závodění je prostě úžasný.

80%
Czechgamer.com
28. 9. 2009
Stačilo tak málo a GT se mohlo stát nejlepší závodní hrou pro PSP, našlápnuto k tomu rozhodně mělo.

85%
Bonusweb
16. 9. 2009
Trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Slavná závodní série Gran Turismo startuje na handheldu PSP.

CS