Europa Universalis III


73%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Europa Universalis III v porovnání s podobnými hrami? Europa Universalis III byla poražena 6x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3,5/5
Doupě
5. 3. 2007
Po několika letech přichází na válečné pole další, v pořadí již třetí díl strategie Europa Universalis. Je v mnoha ohledech lepší a propracovanější, byť na komplexnosti příliš neztratil. A taky jsem kvůli němu pořádně nepoobědval.

4/5
Hrej.cz
15. 2. 2007
Velice kvalitní pokračovatel zavedené série, který rozšiřuje již tak bohaté možnosti předchozích dílů ještě o poznání dále, ale zároveň zůstává jednoduše přístupný i pro ty, jež se dosud od podobných titulů drželi stranou.

7/10
Tiscali Games
12. 2. 2007
Rozhodně dobrý nástupce předchůdců, který jistě zaujme i nováčky. Možná škoda, že krom grafiky se toho zas tolik nápadně nezměnilo, byť většina těch změn je k dobru a potěší (např. zdokonalená AI). A možná, že je dobře, že k žádné zcela zásadní změně nedošlo, protože už EU2 byla prostě dobrá. Přesto se nelze zbavit pocitu, že všechno už tu přeci jen jednou...

CS