Elite: Dangerous


83%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Elite: Dangerous v porovnání s podobnými hrami? Elite: Dangerous byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
9. 4. 2015
I cesta může být cíl, navzdory několika značkám „práce na silnici“, které budou v reinkarnovaném Elite ještě nějaký čas zavazet. S každou další verzí jich ale ubývá a třicet let stará vize dochází čím dál ucelenějšího naplnění.

8/10
Eurogamer.cz
29. 1. 2015
Splněný sen vesmírných fanoušků, tedy až na ty, kteří nepřekousli zrušení čistě offline módu. Zároveň je to i velké lákadlo pro nové hráče, kteří hledají určitou výzvu, jak na vlastní pěst přežít v otevřeném vesmíru, aniž by je někdo vodil za ručičku. Rozhodně se ale nejedná o hru pro každého. K tomu, abyste si nové Elite vychutnali, musíte mít k daném žánru určitý vztah a touhu pro život ve vesmíru...

Eurogamer.cz
17. 1. 2015

4/5
Hrej.cz
14. 1. 2015
Elite: Dangerous je povedeným vesmírným simulátorem, který můžete hrát velmi nárazově, ale také celý den v kuse. Nastavené mechanismy jsou dostatečně chytlavé a porodní bolesti, týkající se každé podobné hry, nepřekáží skvělému hardcore zážitku.

90%
Bonusweb
22. 12. 2014
Krutý realismus. Tak někdy může působit akce Elite: Dangerous, která spíše než oddechový titul připomíná vesmírný simulátor. Křivka učení je krutá, ale odměnou je nesmírně propracovaná hra.

DEPLENCS