Doom 64


83%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
pc
ps4
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Doom 64 v porovnání s podobnými hrami? Doom 64 byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

5/5
GameSite.sk
16. 5. 2020
Tak si hráči môžu konečne skompletizovať svoju Doom zbierku, a to práve jednou z najlepších hier série vôbec. Doom 64 je absolútne excelentná strieľačka bez najmenšej chyby, ktorá sa okamžite zaradí medzi tie najlepšie FPS, aké ste vo svojom živote hrali. Dlhé roky hnila pod nánosom prachu nevšímavosti, dlhé roky trpezlivo čakala na svoj vytúžený návrat a až sa ho napokon teraz konečne dočkala. Svet...

80%
Alza
24. 3. 2020
Doom 64 je kvalitní FPS ze staré školy, která si na nic nehraje. Pokud chcete lépe poznat starší díly série Doom, tento kousek je něčím, co by vás nemělo minout. Jestliže patříte spíše mezi hráče, kteří mají rádi skutečně moderní tituly, tomuto titulu se vyhněte, není totiž cílen na mladší jedince. Za sebe Doom 64 doporučuji.

7/10
Respawnpoint
20. 3. 2020
Remaster DOOM 64 nám přináší přesně to, co od něj očekáváme, tedy pořádnou porci akce a hlavně nostalgie. Problém této hry je možná v tom, že svůj boj s časem nemá šanci vyhrát a potěší tak zejména veterány. Bohužel mladší publikum nejspíše neosloví.

8/10
Zing
19. 3. 2020
Parádní retro kousek z devadesátých let, který pamětníkům připomene nejlepší formu tehdejších her ze série Doom a nováčkům ukáže, že i v jednodušší grafice se dala stavět skvělá atmosféra a parádní hratelnost. Za vypíchnutí stojí excelentní level design a extrémně ponurá, děsivá hororová hudba.

CS