Devil's Third


52%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra Devil's Third v porovnání s podobnými hrami? Devil's Third byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

Eurogamer.cz
14. 9. 2015
Snaží se působit moderním dojmem, ale zasekla se ve 2005. Nicméně na Wii U díky svému žánru i multiplayeru poměrně neobvyklý počin.

2,5/5
Doupě
31. 8. 2015
Vizuálně vypadá jak z minulé generace konzolí, kampaň budete dohrávat jen s donucením a multiplayer, ač velmi zábavný, nemůže konkurovat Splatoonu. Za plnou cenu Devil's Third rozhodně nestojí, ale pokud se budete někdy nudit a najdete hru z pár stovek, tak…proč ne.   

4/10
Tiscali Games
27. 8. 2015
Špatný level-design, kdy se úrovně skládají jen z malých arén nebo dvoumetrových chodbiček, podivné spojení mlátičky a střílečky a hrozné technické zpracování. Tu a tam probleskne zajímavá myšlenka a s trochou sebezapření se u Devil’s Third dá i bavit, ale za koupi rozhodně nestojí.

65%
Czechgamer.com
26. 8. 2015
Hodnotiť port, ktorý roky ležal niekde v prachu trezoru je dosť náročné. Od Devil's Third nečakajte nový Ninja Gaiden ale pokus o novú sériu s radom originálnych nápadov, ktoré však nie vždy fungujú tak, ako bolo zamýšľané. Stále je ale o čo stáť.

ENCS