Crusader Kings III


93%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

9,5/10
Sector.sk
18. 9. 2020
Hoci by sa toho dalo napísať viac, vyžadovalo by si to mnoho ďalších hodín hrania. Najdôležitejšie však je, že tie ďalšie desiatky a možno až stovky hodín v hre strávim naozaj veľmi rád. Crusader Kings 3 sa bezpochyby môže zaradiť k najlepším hrám roka a zároveň medzi najlepšie stratégie posledných rokov. Rozsiahlosť po každej stránke zaručí množstvo skvele strávených hodín pri budovaní vašej kráľovskej...

95%
Alza
31. 8. 2020
Vynikající strategii poznáte především podle toho, že i když ji vypnete, automaticky začnete v hlavě plánovat příští tahy. Mezi takové strategické klenoty se s přehledem může díky kvalitní hratelnosti a celkové propracovanosti řadit i Crusader Kings III, takže jestli vám sedl jeho předchůdce, je pro vás tento kus ideální volbou. Za sebe Crusader Kings III vzhledem k jeho kvalitám jednoznačně doporučuji.

9/10
Tiscali Games
31. 8. 2020
Mnohem přístupnější pokračování legendární středověké strategie, které neztratilo nic z hloubky svého předchůdce. Rozhodně tu je prostor pro budoucí rozšíření, ale Crusader Kings 3 už teď umí psát ty nejlepší příběhy, jaké jen může krutý feudalismus nabídnout.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře