Counter strike: Condition zero


56%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Counter strike: Condition zero v porovnání s podobnými hrami? Counter strike: Condition zero byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5,3/10
LEVEL
1. 1. 2010
Ano, boti jsou skvělí, ale jinak to je pořád starý známý Counter-Strike.

68%
GameParadise.cz
3. 7. 2004
Condition Zero je hra, kterou se vyplatí koupit pouze pokud nemáte dobré připojení k internetu a chcete si také Counter-Strike, alespoň s boty (inteligentnímy), vyzkoušet.

60%
Czechgamer.com
3. 7. 2004
Mé pocity byly hodně intenzivní. Naprosté zklamání z Deleted Scenes, pravá zábava v normálním CZ. Nově udělané mapy jsou určitě skvělé, ostatně jako celá tato část. Ale nevím, jestli toto všechno stačí na plnohodnotnou hru, která by stála za nákup.

55%
Sector.sk
29. 5. 2004
Terajší hráči Counter Strike nemajú najmenší dôvod si Condition Zero kupovať. Jedine, ak doma nemáte sieť, môžete hrať iba singleplayerovo, skúste to, možno vás to zabaví.

50%
GamesWEB.sk
12. 5. 2004
CZ naozaj nič nové (oproti 1.6) neprináša, nič staré nevylepšuje a navyše si za to ešte aj drzo pýta peniaze. Sami uznáte, že taká hra si pozornosť nezaslúži.

55%
Bonusweb
10. 5. 2004
Finální produkt jednoduše postrádá cokoliv, čím by zaujal. Vynikající umělá inteligence přichází po boku strojových misí vniveč a příběhová část Deleted Scenes nemá dost šťávy, aby konkurovala plnohodnotným titulům.

5,5/10
Doupě
26. 4. 2004
Zoufale neoriginální a tři roky vyvíjená hra, která ani v nejmenším nezaujme fanoušky Counter-Striku. I ostatní navíc udělají lépe, pokud se jí vyhnou a poohlédnou se raději po zdarma přístupném Counterovi s externími boty.

3/5
Doupě
25. 4. 2004
Counter-Strike zná snad každý akčně pozitivní jedinec. Podobně zábavnou a dlouhotrvající hratelnost by člověk jinde jen těžko pohledal. Má to jeden háček, potřebujete připojení k internetu. Přesně tento poslední problém má za úkol eliminovat Condition Zero a nabídnout skvělou akci naprosto všem. Čtěte recenzi a dozvíte se, zda se mu to podařilo.

50%
Gamecenter (pozastaven)
10. 4. 2004

60%
Gamezone (ZRUŠEN)
2. 4. 2004
Máme tu co do činění s lehce nadprůměrnou hrou, která si své konečné hodnocení zasloužila zvláště dlouhou trvanlivostí díky velké re-playabilitě a ucházející, leč nijak výjimečnou hratelností.

50%
Tiscali Games
31. 3. 2004
Boti jsou prostě dobří, a v nich vidím to jediné, co opravdu zaslouží vaši pozornost. Předělání starých známých map z CS je kosmetika, kterou zvládnete i vy a rozhodně by za ni neměl nikdo chtít platit tisícovku.

5/10
Tiscali Games
31. 3. 2004
Nejraději bych nijak číselně tento počin nekomentoval, ale jelikož musím, dám mu padesátku. Boti jsou prostě dobří, a v nich vidím to jediné, co opravdu zaslouží vaši pozornost. Předělání starých známých map z CS je kosmetika, kterou zvládnete i vy a rozhodně by za ni neměl nikdo chtít platit tisícovku jako za jiné plné hry, tím míň, když tohle všechno...

DECS