Chaser


73%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Chaser v porovnání s podobnými hrami? Chaser byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Doupě
20. 7. 2003
Úryvek z diskusního fóra hry Half-life 2: „Nesnáším zatracené hyper-hype hry, které nestojí za nic (Laro, kdepak jsi? Haló? V kuchyni? V koupelně? V záchodě? LoL?). Chaser je nejlepší způsob, jak utratit peníze vaší babičky během čekání na HL2. Jsem touto hrou opravdu nadšen!“. Pojďme se spolu v naší recenzi podívat, proč autor příspěvku něco takového napsal.

70%
Bonusweb
30. 6. 2003
Dohráli jsme 3D akci Chaser pocházející ze Slovenska. Ale kdo je to vlastně Chaser? Probudil se na neznámé orbitální stanici a jdou po něm ozbrojení týpkové v uniformách. Proč tu je? Neví, avšak fragmenty navracející se paměti...

8/10
Tiscali Games
27. 6. 2003
Chaser je 3D akční hra s výjimečným příběhem a nadprůměrným počtem misí, zaručujících dobrou atmosféru a dlouhé hraní. Navíc se mise snaží o vyšší atraktivitu častou změnou prostředí i herního stylu, pouze škoda zpracování a chování počítačových protivníků-botů.

CS