Kreed


64%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

20%
GamesWEB.sk
17. 6. 2004
Na první pohled je Kreed slibně vypadající FPS akce ruského týmu Burut CT. Na druhý pohled je to docela obyčejná střílečka v dosti slušivém kabátku. Na třetí pohled je to nudná střílečka ve slušném, mírně potrhaném baloňáku. A na pohled čtvrtý už jen nekonečná nuda zabalená do kusu roztrhaného hadru.

65%
Gamesport
30. 3. 2004
Tato hra se až na chvilkové výjimky hraje velice dobře, a systém světla a stínů z ní dělá hezkou podívanou (nezesvětlovat!). Má bezvadné zvuky a špatnou hudbu, ale zato je kompletně v češtině.

85%
Sector.sk
16. 2. 2004
The Kreed je kvalitná akčná hra s príjemnou grafikou a doteraz najvyspelejšou umelou inteligenciou v PC hrách. Nedostatky sa týkajú predovšetkým zbraní a negatívne vnímam aj priveľkú temnotu a nepriehľadnosť v niektorých častiach hry.

65%
Gamecenter (pozastaven)
9. 2. 2004

65%
Bonusweb
23. 1. 2004
Klasická a po čase stereotypní akce s místy zajímavou grafikou, ale rovněž s několika závažnými technickými nedostatky.

5/10
hry.Sme.sk
9. 1. 2004
Priemer je priemer a u nás to je toľko, koľko vidíte. Bol to dobrý nápad, máme tu dokonca aj českú lokalizáciu, ale proti stoji celá armáda záporov, ktorá hru zosúva do vôd priemerných hier. Škoda, preškoda.

62%
Tiscali Games
7. 1. 2004
Kreed je pouze lehce nadprůměrná (průměr = 50%) akční záležitost, kterou nad vodou drží solidní palební arzenál, místy hezká grafika a architektura, kompletně česká lokalizace a vyšší obtížnost.

6/10
Tiscali Games
7. 1. 2004
Kreed je pouze lehce nadprůměrná (průměr = 50%) akční záležitost, kterou nad vodou drží solidní palební arzenál, místy hezká grafika a architektura, kompletně česká lokalizace a vyšší obtížnost. Doufám, že vás sen, ve kterém vystupuje Kreed jako přemožitel Dooma 3, přešel. To se vám opravdu jen zdálo….

8,5/10
Doupě
26. 12. 2003
Hra má neskonale výtečnou atmosféru a výborné grafické efekty. Především hra světel a stínů se skutečně povedla a ukazuje na to, že i v Rusku jsou na tom technologicky dobře. Náplň levelů sice trošku pokulhává, ale na druhou stranu to bohatě vynahrazuje inteligence nepřátel a zbraňový arsenál.

4/5
Doupě
25. 12. 2003
Temné chodby vesmírných lodí, osvětlené jen malými kužely světla, prosvítajícího skrze lopatky ventilátorů, úzké šachty, děsivé výkřiky i následné hrobové ticho a uprostřed toho všeho vy a vaše brokovnice. Nepřipomíná vám to něco? Jistěže, nový DOOM. Na ten si ještě chvíli počkáme, zatím z dílny ruských vývojářů dorazila náhrada. Nabízíme vám recenzi plně lokalizované české verze očekávaného titulu...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře