Blood Bowl


73%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Blood Bowl v porovnání s podobnými hrami? Blood Bowl byla poražena 5x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

75%
Bonusweb
8. 10. 2009
Vypadá jako americký fotbal, hraje se jako strategie a staví na pravidlech stolní hry vycucané z Warhammeru.

75%
Gamesport
25. 9. 2009
Blood Bowl má tu smůlu, že úspěchy začnete vnímat až po několika hodinách tvrdého hraní. Hra mě celkově potěšila i přes svou těžkopádnost a její zpracování také oplývá svým vlastním kouzlem.

7,5/10
GamePlanet.cz
4. 8. 2009
AL myšlení je někdy opravdu debilní, jeho podvádění pří „házení kostkami“ je opravdu ubíjející. A náročnost pro tahový režim odradí hodně začínajících hráčů.

7,5/10
Sector.sk
3. 8. 2009
Blood Bowl je hra s originálnym námetom, obsahom a postavičkami Warhammeru v neférových zápasoch. Nanešťastie nie dobre vyvážená. Navyše po týždni-dvoch sa priebeh stane stereotypným a mnohí o produkt prestanú javiť záujem.

7/10
hry.Sme.sk
3. 8. 2009
Hrateľnosť je skutočne príjemná a pomerne prekvapujúca. Pokým neohrniete nos nad stratégiami, skutočne to stojí za zamyslenie. Odradiť vás môže náročnosť.

7/10
Hrej.cz
16. 7. 2009
Blood Bowl není hra pro každého. Zejména nováčci by si měli promyslet, zda jim počáteční frustrace stojí za investici. Na druhou stranu, pokud mají vůli, hra se jim pozdějí odmění skvělou zábavou.

65%
GameSite.sk
13. 7. 2009
Ak by som aj grafiku prepáčil, je tu množstvo malých, ale iritujúcich chybičiek. Dlhé načítanie hry, spomalenosť hráčov pri hre, slabšia AI, bugy typu bežiacich rozhodcov na mieste, otravné kamery...

75%
GamePark
10. 7. 2009
Jistě, v několika ohledech by se BB dal zkvalitnit, zejména co se týká technického provedení, neskutečně dlouhého čekání u nahrávacích obrazovek. I přesto však jde o znamenitě zpracovanou hru, velmi chytlavou a originální.

75%
GamePark
10. 7. 2009
Okolnosti vzniku Blood Bowlu, počítačové adaptace známé deskové hry z prostředí Warhammeru, jsou docela zajímavé. V roce 2004 přišel na trh podařený titul nazvaný Chaos League, což byl simulátor brutálního fantasy fotbalu od studia Cyanide, který se okatě inspiroval Krvavým pohárem. Podotýkáme, že inspirace byla až příliš zjevná, takže se celá věc neobešla bez právních oplétaček, které skončily pro...

DEENCS