Football Manager 2019


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
nintendo switch
windows
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Football Manager 2019 v porovnání s podobnými hrami? Football Manager 2019 byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
GamePark
21. 11. 2018
Máte rádi fotbal? Pak asi když ho sledujete, často si říkáte, jak někteří hráči nesmyslně hrají, jak trenér neschopně vede tým… My Češi jsme, když na to přijde, zkrátka všichni odborníky na všechno a na politiku a fotbal nejvíce. Teď ale máte možnost zvednout onu rukavici a ukázat, jak schopný byste byl nejenom manager, ale i trenér, statistik, psycholog a kdo ví kdo ještě.

Eurogamer.cz
19. 11. 2018
Pro nováčky a majitele starších dílů doporučeno. Upgrade z FM18 na FM19 zvažte, změn není tolik a vylepšení ocení méně znalí hráči.

4/5
Hrej.cz
13. 11. 2018
Letošní díl je tradičně tím nejlepším, co série nabízí, ale tentokrát si ještě navíc připravil drobný facelift a lákadla pro nové hráče. Manažerování je dostupnější zábavou a čím dál tím lépe je postaráno i o nové hráče. Změny nejsou velké, ale potěší i ostřílené veterány.

4/5
GameSite.sk
12. 11. 2018
Football Manager 2019 je opäť povinnou jazdou ako pre každého fanúšika série, tak aj pre fanúšikov futbalu. Ponúka široké taktické možnosti, ktoré vám dávajú možnosť vytvoriť mužstvo so špecifickým herným prejavom. Veľký posun vpred zaznamenal aj tréningový systém, ktorý dokážete adaptovať na vami zvolenú taktiku. Ďalšie overené herné mechanizmy zostali zachované a len dopĺňajú realistický zážitok,...

7/10
Tiscali Games
7. 11. 2018
Dobrá zpráva pro nováčky i veterány: všechno je jasnější a srozumitelnější, tedy všechno kromě přeplácaného, odulého tréninku. Bugy jsou otravné. Stále stejný zápasový engine neoslní. Pořád to je výborná, unikátní hra, ale příště bych čekal větší posun.

DEPLCS