Blackhole


79%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps4
xbox-one

Recenze

79%
GamePark
29. 3. 2015

7/10
Recenzeher.eu
29. 3. 2015
Hodnocení Blackhole je nakonec zcela jasné. Pokud jste hardcore hráč, který je rád, když ho hra pořádně potrápí, tak je Blackhole přesně pro vás. V opačném případě ale budete proklínat každou minutu utrpení. Nic to ale nemění na tom, že FiolaSoft Studios vytvořili úžasné herní dílo.

83%
DD World
29. 3. 2015
Snad jen pro ty, kteří nemají zrovna nervy ze železa, malé varování, tahle hra chce klid, hraje se férově, pokud vám něco nejde, je to jen ve vás. Tvůrci hry ani recenzent nenese zodpovědnost za zničené klávesnice a pěstmi proražené monitory :).

80%
29. 3. 2015
Nebojím se Blackhole označit za jednu z nejlepších her poslední doby na tuzemské herní scéně. Ostatně jak dokazují i některé ohlasy ze zahraničí, hra se jednoznačně líbí. Sice se nesnaží o nic převratného, ale to co je pro ní důležité, tedy herní prvky, přináší opravdu kvalitně. Až na poněkud nedoladěný český dabing a přílišný humor. Autoři slibují do budoucna přidání multiplayeru a dalších vychytávek,...

79%
GamePark
21. 3. 2015
Českou hru nerecenzujeme každý den a tak jsme o to zvídavější, jak si FiolaSoft Studio poradilo se svým nejnovějším titulem. Za svou třináctiletou historii zatím nevytvořili nic kdo ví jak velkého, napraví si nyní reputaci? Od 27. února 2015 máme možnost testovat, zkoušet a vytvářet úsudek. Engine je postaven ne Game Makeru a hra je zatím vydána pouze pro PC. V létě tohoto roku však můžeme očekávat...

75%
Bonusweb
19. 3. 2015
Arkáda Blackhole je tak trochu malá velká hra. Kompaktní v hratelnosti a robustní v rozsahu a entusiasmu autorů z českého týmu FiolaSoft. Je chytrá a má duši, ale dokáže být nevypočitatelná a často i pěkně sadistická.

7/10
Tiscali Games
10. 3. 2015
Český Blackhole bez problémů obstojí v globální konkurenci plošinovek. Koncept je však blíže hrám, ve kterých spíše záleží na přesnosti a nervech, než na řešení propracovaných logických či jiných hádanek. Blackhole je nevhodná pro choleriky, ale zároveň jde o povinnost pro fanoušky hardcore obtížnosti.

4/5
Hrej.cz
10. 3. 2015
Je to především design úrovní, který činí z Blackhole neopakovatelnou záležitost, ke které se budete chtít s masochistickými choutky pořád vracet. Nic pro netrpělivé hráče!

4/5
Doupě
7. 3. 2015
Ke konci musíme klukům z FiolaSoftu poděkovat za to, že dokázali z domácích herních kuchyněk protlačit na světový trh hru, která je kvalitní a zábavná. Blackhole je povedenou indie hrou, která vás nudit nebude. Pokud dokážete přežít občasné propady snímků a někdy opravdu nervydrásající obtížnost hádanek, budete se bavit.

9/10
Zing
7. 3. 2015
Vtipná, náročná, ale v první řadě řemeslně zpracovaná a poctivá plošinovka, která vám nedá nic zadarmo. Jakmile se s ní ale pustíte do boje a zvyknete si na vysokou obtížnost, čeká vás bohatá odměna v podobě překvapivě chytlavé hratelnosti a sympatického příběhu.

4/5
Doupě
1. 3. 2015
Nezapomeňte na naši soutěž o tři sběratelské edice, máte ještě pár dní!

83%
Czechgamer.com
1. 3. 2015
Blackhole je podle mého názoru velmi povedenou skákačkou, která sice nepřináší nic nového, své kvality však bezesporu má.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře