Battlefield Bad Company


84%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Battlefield Bad Company v porovnání s podobnými hrami? Battlefield Bad Company byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

GamePark
13. 7. 2008
Pokud se řekne Battlefied, většina hráčů si vybaví multiplayerovou hru pro mnoho hráčů, odehrávající se na obrovských mapách se spoustou techniky a infrastruktury. Toto tvrzení přestalo s příchodem Battlefield: Bad Company platit, i když pouze pro konzole PS3 a Xbox360. Bohužel počítačové verze se s velkou pravděpodobností nedočkáme. Hlavní náplní celé hry je hra pro jednoho hráče, ač multiplayer také...

4/5
Doupě
3. 7. 2008
První setkání s tankem nebo helikoptérou se rovná několikaminutovému tanci na hladině odletujících trosek. Jaká je pak radost, když se hráč sám dostane za volant obrněných obrů! V kampani stroje přitékají postupně – nejprve volant džípu, pak páky tanku, kormidlo člunu a nakonec kniply poletuch. Multiplayer otevírá vozový park instantně v rámci map, nicméně předplatné Xbox Live je podmínkou.

4/5
Hrej.cz
25. 6. 2008
Vynikající válečná hra, která těží z odkazu slavné série, ale staví na jejích základech zbrusu novou hratelnost, oděnou v perfektním technickém kabátku. Nebýt krapet odfláknutého multiplayeru (na druhou stranu tím zase získává singleplayer), mohlo být v tabulce hodnocení i lepší číslo.

9/10
Tiscali Games
23. 6. 2008
Vedle Call of Duty 4 nebo Frontlines: Fuel of War se nový Battlefield vymyká odlehčenou formou velmi povedené kampaně, rozlehlými mapami bez „tunelů“ a hlavně důsledným zakomponováním bojových vozidel a znamenitým zničitelným prostředím, které má přímý vliv na hratelnost. Základ je sice stejný jako v jiných střílečkách a ke konci už hra trošku ztrácí...

85%
Bonusweb
23. 6. 2008
Jak budou probíhat války v blízké budoucnosti? Autenticky a s humorem.

CS