Astro's Playroom


88%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps5

Podobné hry

Jak si vede hra Astro's Playroom v porovnání s podobnými hrami? Astro's Playroom byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

Eurogamer.cz
22. 12. 2020

8/10
Doupě
11. 12. 2020
Astro's Playroom by za normálních okolností byl titul, který by i bez funkcí DualSense a s cenovkou kolem pár stovek bez problémů obstál jako malá jednohubka. Nové funkce ovladače a nostalgie v kombinaci s nulou na cenovce však dělají z Astro's Playroom hru, kterou je ideální si zahrát hned po prvním spuštění konzole, zatímco čekáte na stažení některého z velkých titulů. Za pár hodin máte dohráno,...

9/10
Zing
18. 11. 2020

9/10
Tiscali Games
14. 11. 2020
Ohromné překvapení. V Sony nenechali nic náhodě a „hra zdarma" není jen odbytou znouzectností, aby se neřeklo, ale skvělou ukázkou technologie, která má změnit naše vnímání her.

5/5
Hrej.cz
13. 11. 2020
Perfektní, zábavná jednohubka, kterou můžete efektivně pokřtít svou novou konzoli. Astro a jeho kamarádi vám navíc ukážou, co DualSense i konzole samotná dovedou.

8/10
IndianTV
10. 11. 2020
Astro’s Playroom je boží technologická ukázka. Vývojáři vytvořili nejen skvělou demonstraci možností ovladače DualSense, ale také nádhernou skákačku s hravými prvky, které vás zabaví. Hra je sice krátká, kompletní průchod zvládnete pod šest hodin se všemi výzvami, ale je zdarma a to potěší. Nabízí krásnou stylizovanou grafiku v nativním 4K rozlišení, dobré výzvy a taky dobrý humor.

9/10
Vortex
6. 11. 2020
Ohodnotit spravedlivě Astro's Playroom je nesmírně obtížné, protože to nakonec pořád přeci jen není normální hra, i když se o to autoři upřímně snaží. Na jedné straně je vynikající plošinovka, zábavná hratelnost a přesvědčivá prezentace hardwaru i rozmanitého ovládání. Na straně druhé je pohříchu skromná porce obsah, kterou by si běžná hra v tomto žánru nejspíš nikdy neobhájila, nebo jen za velmi nízkou...

ENCS