Ape escape (PS3)


43%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

2/10
Recenzeher.eu
19. 9. 2011
Ape Escape je další takovou hříčkou do rodiny Playstation Move titulů, který z nich ovšem vyšel skoro nejhůře a může se zařadit po boku hry Kung Fu Rider. Nezábavná a krátká kampaň, nudné minihry, žádné novinky, pouhopouhé přiživení na známé značce, to je Ape Escape. Pokud hledáte hříčku pro Move ovladače porozhlédněte se například raději po titulech TV Superstars, The Shoot nebo na Playstation Move...

6/10
Sector.sk
18. 8. 2011
Ape Escape nie je hernou nirvánou, naopak, merané kritériami dospelého hráča, ide o podpriemernú, až úplne zbytočnú hru, ktorá robí svojej značke skôr hanbu. Ak ale vezmeme do úvahy fakt, že Ape Escape je jednoznačne a nekompromisne detská hra, ide o veľmi vydarený počin, ktorý azda najviac dopláca na to, že podporuje Move.

62%
Herní web
6. 8. 2011
Když si odmyslíme sérii COD, tak na trhu není moc her typu odstřelit všechno co se na obrazovce pohne – mozek není bezpodmínečně nutný, nohy také ne, takže pokud vám nevadí poněkud infantilní vzezření, mohu Ape Escape doporučit. Nedá se od ní čekat nic světoborného, avšak je vhodná jak pro děti, tak i pro dospělé, protože ač se to nezdá, jde o solidní výzvu.

3/10
Konzolista.cz
28. 6. 2011
Ape Escape se prostě a jednoduše pro Playstation Move nepovedl. Nabízí totiž jen velmi krátkou zkušenost, kterou dohrajete za nějaké dvě hodiny. Navíc hratelnost je neustále stejná a záhy se dostaví nuda. Jako menší stahovatelná hra za 5 euro na Playstation Network by Ape Escape nebyl zase tak špatným nákupem, ale jako disková hra nemůže obstát za žádnou situaci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře