ABZU


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra ABZU v porovnání s podobnými hrami? ABZU byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Bonusweb
20. 8. 2016
Hra-nehra od tvůrců relaxačního hitu Journey nenabízí nic jiného než audiovizuální hody. Bohužel ona křehká a slovy těžko přenositelná magie tentokrát vyprchá až příliš rychle.

2/5
Hrej.cz
17. 8. 2016
Pod líbivou slupkou se ukrývá překvapivě prázdné jádro. Titul, který cílí na niterné emoce a míjí každým pokusem, si nezaslouží přílišnou pozornost.

8/10
Tiscali Games
11. 8. 2016
Unikátní zážitek, který má více společného s virtuální turistikou než s plnohodnotnou hrou. Abzû skvěle vypadá a zvučí přímo nádherně, ovšem tím to končí. Nic nad rámec tříhodinové nádhery opravdu nečekejte. Zaplavete si, mnohokrát zmáčknete čtvereček na ovladači a nakonec se ztratíte ve filozofickém opusu beze slov.

Eurogamer.cz
6. 8. 2016
Opojně nádherná výprava za hlubším pochopením naší podstaty.

9/10
Zing
4. 8. 2016
Z audiovizuálního hlediska je ABZÛ dokonalým interaktivním uměleckým dílem. Z hratelnostního hlediska sice lehce pokulhává svou lineárností a relativní krátkostí, ale dohání to vyobrazením podmořského života, se kterým můžete porůznu interagovat. Tak či onak, tohle je jedinečný zážitek, který nesmíte minout.

4,5/5
Doupě
4. 8. 2016
Abzu není pro každého. Je to velmi svébytná, relaxační hra, která se zaměřuje na umělecký dojem a styl, nikoliv na příběh, hratelnost či postavy. Existuje zkrátka proto, abyste si užili nádherný podmořský svět a trochu si u toho hraní i duševně odpočinuli. Když už nic jiného, je to rozhodně levnější než psychiatr. A pravděpodobně i účinnější. 

DEENCS