X-Men Origins: Wolverine


78%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

GamePark
19. 7. 2009
Již několik let vídáme na televizních obrazovkách a plátnech kin hrdiny série X-Men. Všechny dosavadní díly si udržely příjemné a hlavně kvalitní zpracování. Bohužel ne každá dobrá značka znamená také dobré hry. Proto jsme si poslední díl s podtitulem Wolverine vzali do parády i my. Dost povídání, dejme se do toho.

75%
Gamesport
15. 6. 2009
Je plný malých mušek a nedodělků technického rázu, které mu prostě zabraňují stát se hrou pomyslné první ligy. I tak vás však dokáže naprosto uchvátit a vyplivnout až po několika hodinách hraní.

73%
Bonusweb
5. 6. 2009
Tahle filmová akce je co do brutality skutečně nekompromisní. Zároveň je svižná, dobře hratelná a výborně vypadá.

Eurogamer.cz
26. 5. 2009

GamePark
14. 5. 2009
Filmové hry to ze své podstaty nemají jednoduché. Zaprvé jsou často svázány filmovou licencí, od které nemohou mnoho odbočit, za druhé musí vyjít souběžně s filmem, takže nemohou přímo čerpat z motivů v něm, aby se neprozradily klíčové filmové momenty před premiérou a nakonec musí být určeny pro co nejširší publikum, aby vydělaly co nejvíce peněz, což většinou znamená líbivou grafiku, jednoduchou hratelnost...

78%
Bonusweb
12. 5. 2009
Pokud jste si mysleli, že je Mortal Kombat brutální, ještě jste nic neviděli.

85%
Hratelne.cz
4. 5. 2009
Mimořádně povedená akční rubačka, která nabízí hodně muziky za málo peněz. Chybky téměř nejsou vidět a pokud máte rádi brutální akci okořeněnou filmovou atmosférou, není co řešit.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře