Venetica


70%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

2,5/5
Doupě
11. 3. 2010
A dokonce i příběh, jehož ujetost na začátků překvapí i ostřílené milovníky žánru a dokonce i početnou skupinu japanofilů, postupně velice smysluplně graduje a obsahuje i několik zvratů, které vás překvapí a potěší. Chtělo by se skoro vykřiknout, že nápady v deliriu a nedostatku času stavící na jednom klišé vedle druhého jsou tím pádem dobré, ale přese všechny plusy zůstává na patře hořká pachuť milionkrát...

5/10
Doupě
11. 3. 2010
Nemastnou neslanou chuť utvrzuje lehce zvláštní systém nakupování a získávání lepších zbraní a hlavně až neuvěřitelně lineární hratelnost.

80%
Bonusweb
19. 2. 2010
Tohle akční dobrodružství vás okouzlí vtipem, nadprůměrným příběhem, atraktivním vizuálním stylem a svižnými bitkami.

8/10
Sector.sk
12. 2. 2010
Na svoje si prídu hlavne menej nároční hráči. To sa nebude páčiť hardcore hráčom. No pomerne originálny príbeh, kde nechýbajú atraktívne boje, láska aj zrada, si väčšinu dokáže podmaniť.

4/5
Hrej.cz
2. 2. 2010
Venetica je důkazem, že dobrodružný žánr nyní prožívá silné období. V konkurenčním boji s Divinity, Risen či Dragon Age vychází se ctí. Staví na zápletce, a i když není bez chyb, stojí za koupi.

7/10
Hrej.cz
2. 2. 2010
Akční RPG se zajímavě pojatou zápletkou a to lze na ní ocenit ze všeho nejvíc. Škoda nechtěné eliminace jinak košatých možností boje, vyšší koncentrace primitivních questů a i průměrného grafického zpracování.

Eurogamer.cz
29. 1. 2010

GamePark
22. 9. 2009
Německá vývojářská škola začíná být v posledních letech poměrně významná. Stačí si vybavit tituly nebo rovnou celé série jako Gothic, Anno nebo Crysis. Přinejmenším v evropských končinách jde o prvotřídní hity. Rovněž adventurám se v Německu daří. Na vysoké úrovni a v docela hojné míře je produkuje například studio Deck 13, které se vyšvihlo především sérií Ankh. Jenže adventury mají přeci jen omezené...

80%
GamePark
22. 9. 2009
Zatímco první polovina hry je opravdu špičková, v druhé už nadšení trochu opadá. Přesto ale Veneticu doporučujeme všem fandům dobře vyprávěných dobrodružných her.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře