Unfinished Swan


69%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

7/10
Tiscali Games
9. 12. 2012
Unfinished Swan je krásná, netradiční a myšlenkově provokativní hra, která popírá herní stereotyp sázkou na neustálé překvapování hráče. Vyčerpání všech zajímavých motivů se však hra brání tím nejvíce otravným způsobem – ukončí sama sebe uprostřed rozdělané práce, kdy je hráč připraven se ji zcela poddat.

7/10
Eurogamer.cz
9. 12. 2012
The Unfinished Swan je jako pohlazení: půvabná pohádka, která okouzlí bez ohledu na věk hráče. Pokud jste měli tendenci ji odsoudit jako příliš jinakou podivnost, udělejte si laskavost a zkuste alespoň zkušební verzi. Objevíte překvapivě konzistentní audiovizuální zážitek, který vás na několik hodin vtáhne do snu, na jaký jen tak nezapomenete.

7/10
Doupě
7. 11. 2012
Bílé malířské plátno je prostorem, který slibuje mnohé. A The Unfinished Swan je jako bílé plátno.

70%
Czechgamer.com
4. 11. 2012
Podařená hra, na kterou budete těžko zapomínat. Bohužel, jen dobrý nápad to nicméně nezachrání a hra často pokulhává svojí nedodělaností. Něco tomu jednoduše chybí.

65%
GameSite.sk
30. 10. 2012
V konečnom dôsledku sa tak UnfinishedSwan artovou hrou nazvať nedá, a tým si sama automaticky podráža nohy, pretože dĺžka hernej doby s takouto cenou je z pohľadu hráča akceptovateľná len v prípade, že hra ponúka konzistentný zážitok, ku ktorému sa môže vracať a niečo si z neho odniesť. Zaujímavá myšlienka s veľkým potenciálom sa tejto hre vytknúť nedá, avšak určite by si vyžadovala trocha premyslenejšie...

7/10
Sector.sk
16. 10. 2012
Unfinished Swan balansuje medzi tradičnou hrou a umeleckou tvorbou spopularizovanou Dear Esther alebo Journey. Vynikajúci rozbeh s najkrajšou grafikou, akú si môžete dopriať (veľmi závisí na vašej predstavivosti), je skazený “tradičným” hraním. Unfinished Swan ako rozprávková kniha funguje, má však ďaleko od toho, čo sľúbila a predviedla na začiatku, a čo je na jej konci.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře