Train Fever


66%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Train Fever v porovnání s podobnými hrami? Train Fever byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

65%
GamePark
11. 1. 2015
Train Fever do žánru dopravních simulátorů díru neudělal. Přestože určité prvky fungují skutečně skvěle a je vidět, že si s nimi vývojáři vyhráli, mnohé části hry neustojí porovnávání s OpenTTD, jež je navíc zcela zdarma.

65%
GamePark
25. 12. 2014
Simulátory všech druhů a tvarů patří neoddělitelně k hernímu průmyslu už po více než dvě desetiletí. V poslední době s nimi nezávislí tvůrci začali neohroženě experimentovat, díky čemuž se nám do rukou dostaly i takové šílenosti, jako jsou simulátory kozího života, toastového chleba nebo třeba záchodu. Mnohá studia se naštěstí nevzdala svých dětských snů a nadále vypouští tycoony, v nichž se dostáváme...

6/10
Tiscali Games
22. 9. 2014
Vláčkoviště od nezávislých vývojářů se snaží navázat na Transport Tycoon, ale otravuje hráče amatérskými chybami a nepotěší ani absencí herní náplně. Pro fandy vláčků to však může být fajn volba, i když by ještě pár měsíců vývoje vůbec neškodilo.

75%
Bonusweb
19. 9. 2014
Na první kolej přijíždí opožděný osobní vlak. Existuje skupina hráčů, u nichž to vyvolává větší vzrušení než střelba do čehokoli. Příznivci dopravních strategií napjatě čekali, jestli se novinka Train Fever zařadí mezi legendy tohoto žánru. Nemá k tomu daleko. V lecčem nadchne, leccos je však nedotažené a překombinované.

DECS